ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Albanian Crew

 
Asnjė mesazh i ri

Rregullat

Rregullat e forumit..
Moderator: Moderators
110Wed Jul 23, 2008 11:59 am
aGo1 Rregullat e forumit
Asnjė mesazh i ri

Prezantohu

Prezantimi i anetareve..
Moderator: Moderators
33195Mon Feb 27, 2012 11:16 am
*..Warr!orDeath..* pershendetje
Asnjė mesazh i ri

Ankesat

Ankesat e anetareve..
Moderator: Moderators
430Sat Feb 25, 2012 11:29 am
*..Warr!orDeath..* Ankesat e anetareve
Asnjė mesazh i ri

Oferta dhe kerkesa

Ketu mund te beni oferta dhe kerkesa ..
Moderator: Moderators
936Sat Feb 25, 2012 1:47 pm
*..Warr!orDeath..* Ndihm plz ma shpejt
Asnjė mesazh i ri

Lajmrime Nga Staffi

Ktu keni lajmrimet nga staffi
1356Sat Feb 25, 2012 1:46 pm
*..Warr!orDeath..* Dizajnimi i Sloganit (banerit), gradave dhe mini logot per tema

Tema te lira

 
Asnjė mesazh i ri

Sport

Ketu mund te gjeni te gjitha lajmet me te reja nga sporti kosovar dhe nderkombetar ..
Moderator: Moderators
23151Sun Feb 26, 2012 7:16 am
*..Warr!orDeath..* 150 MILJON EURO PER KAKA ??????
Asnjė mesazh i ri

Lajme nga Bota dhe Interneti

Lajmet me te reja nga Bota , Interneti , etj..
Moderator: Moderators
4087Sat Feb 25, 2012 8:02 am
*..Warr!orDeath..* Del Bosque nuk e thėrret Torresin nė pėrfaqėsuese
Asnjė mesazh i ri

Rekllamo web-faqen tende

Rekllamo web-faqen tende..
Moderator: Moderators
820Sat Feb 25, 2012 7:37 am
*..Warr!orDeath..* wWw.Mr-ExTrEmE-HaCk.PaGe.TL
Asnjė mesazh i ri

Design

Ketu i postoni dizajnet e bera nga ju per forumin , si dhe mund te kerkoni ndoni dizajn ..
Moderator: Moderators
1325Sun Feb 26, 2012 7:39 am
*..Warr!orDeath..* Designat e bera nga ju
Asnjė mesazh i ri

Dashuria...!!!

Ktu keni Tema rreth Dashurisė
544Sat Feb 25, 2012 8:33 am
*..Warr!orDeath..* a jeni i dashurum
Asnjė mesazh i ri

Tema Te Lira

Ktu keni Tema te lira
752Sun Feb 26, 2012 7:42 am
*..Warr!orDeath..* Cili osht kangtari i juaji i preferuar ??
Asnjė mesazh i ri

Humor

Tema rreth Humorit
8117Sat Feb 25, 2012 11:23 am
*..Warr!orDeath..* Ktu mund te poston barcoleta .. !

Filma/Movies & Muzik/Musics

 
Asnjė mesazh i ri

Muzik/Musics

Ketu mundeni me postu dhe me kerku muzika te gjuheve dhe zhandreve te ndryshmee ..
Moderator: Moderators
1421Sat Feb 25, 2012 11:01 am
*..Warr!orDeath..* Rebel a.k.a UniKKatiL - Kile Kile New song 2008
Asnjė mesazh i ri

Filma/Movies

Ketu mundeni me postu dhe me kerku filma ..
Moderator: Moderators
4968Sat Feb 25, 2012 10:04 am
*..Warr!orDeath..* Zombie Strippers! (2008) (HOT)

Warez

 
Asnjė mesazh i ri

Programe/Applicantions

Programe/Applications..
Moderator: Moderators
7699Sat Feb 25, 2012 1:32 pm
*..Warr!orDeath..* Video Avatar 3.0.0.93
Asnjė mesazh i ri

Lojra/Games

Lojra/Games..
Moderator: Moderators
48102Sat Feb 25, 2012 2:02 pm
*..Warr!orDeath..* Kerkoj falje

Hacking

 
Asnjė mesazh i ri

Hacking programe

Programe per hack ..
Moderator: Moderators
1127Sat Feb 25, 2012 11:33 am
*..Warr!orDeath..* Msn Password Hacker
Asnjė mesazh i ri

Hacked

Ketu tregoni per qdo hackim qe eshte bere nga ju ne internet..
Moderator: Moderators
17Sat Feb 25, 2012 8:26 am
*..Warr!orDeath..* forum hacked 3.2 from loqki
Asnjė mesazh i ri

Exploits & Bugs

Exploits & Bugs ..
Moderator: Moderators
25Sat Feb 25, 2012 2:01 pm
*..Warr!orDeath..* EXPLOIT per te bo hack phpbb3 ?
Asnjė mesazh i ri

Tutoriales / Mesime

Tutoriales / Mesime ..
Moderator: Moderators
68202Sat Feb 25, 2012 8:25 am
*..Warr!orDeath..* maro spary per CS

Arkiva/Recycle bin

 
Asnjė mesazh i ri

Arkiva/Recycle bin

Ketu do te barten te gjitha temat pa vlera , dhe te mbyllura..
Moderator: Moderators
411Sun Jul 27, 2008 4:38 pm
loqki Mirsa kerceli ft Gentz - Buzen mbi Buze new
al-crew Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 1365 artikuj
Forumi ka 70 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri natthcarphibi
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor :: 1 Bot
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 32 mė Sun Aug 06, 2017 8:33 pm

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Bots : Google
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ Administrators ][ Moderators ][ Supermoderators ][ Designer ][ V.I.P ][ Gold member ][ Banned ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur