ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Dizajnimi i Sloganit (banerit), gradave dhe mini logot per tema

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shllakk1.
Designer
Designer
shllakk1.

Numri i postimeve : 115
Registration date : 19/07/2008

Dizajnimi i Sloganit (banerit), gradave dhe mini logot per tema Empty
MesazhTitulli: Dizajnimi i Sloganit (banerit), gradave dhe mini logot per tema   Dizajnimi i Sloganit (banerit), gradave dhe mini logot per tema Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 2:54 am

Ju lajmeroj se jon ba dizajnime te reja te gradave si dhe dizajnimi i logove te reja per tema, gjithashtu edhe dizajnimi i sloganit (bannerit te ri).

Te gjitha kto nga une Very Happy

Ndonje sugjerin, verejtje ose ndonje lavdat mund ta shprehni tek Ankesat, jo ketu.


Ju faleminderit per mirekuptim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
Anonymous


Dizajnimi i Sloganit (banerit), gradave dhe mini logot per tema Empty
MesazhTitulli: Re: Dizajnimi i Sloganit (banerit), gradave dhe mini logot per tema   Dizajnimi i Sloganit (banerit), gradave dhe mini logot per tema Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 4:50 am

ooo halal shllaki
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
loqki
Administrator
Administrator
loqki

Numri i postimeve : 155
Registration date : 15/07/2008

Dizajnimi i Sloganit (banerit), gradave dhe mini logot per tema Empty
MesazhTitulli: Re: Dizajnimi i Sloganit (banerit), gradave dhe mini logot per tema   Dizajnimi i Sloganit (banerit), gradave dhe mini logot per tema Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 11:16 am

shum mir njerii tepeR:D diheT i kuna je hauhauhauahuahauhauhauh hajgare pak Very Happy shum mir njerii i ke boo veq per para al-crew
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
GJIMI G.zZ
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 51
Registration date : 18/07/2008

Dizajnimi i Sloganit (banerit), gradave dhe mini logot per tema Empty
MesazhTitulli: Re: Dizajnimi i Sloganit (banerit), gradave dhe mini logot per tema   Dizajnimi i Sloganit (banerit), gradave dhe mini logot per tema Icon_minitimeFri Jul 25, 2008 2:28 pm

Bravo shllakk1.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*..Warr!orDeath..*

*..Warr!orDeath..*

Numri i postimeve : 135
Registration date : 25/02/2012

Dizajnimi i Sloganit (banerit), gradave dhe mini logot per tema Empty
MesazhTitulli: Re: Dizajnimi i Sloganit (banerit), gradave dhe mini logot per tema   Dizajnimi i Sloganit (banerit), gradave dhe mini logot per tema Icon_minitimeSat Feb 25, 2012 1:46 pm

brw bre brw shum bile shllakk1.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Dizajnimi i Sloganit (banerit), gradave dhe mini logot per tema Empty
MesazhTitulli: Re: Dizajnimi i Sloganit (banerit), gradave dhe mini logot per tema   Dizajnimi i Sloganit (banerit), gradave dhe mini logot per tema Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dizajnimi i Sloganit (banerit), gradave dhe mini logot per tema
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Albanian Crew :: Lajmrime Nga Staffi-
Kėrce tek: