ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 150 MILJON EURO PER KAKA ??????

Shko poshtė 
AutoriMesazh
L1R1DON



Numri i postimeve : 16
Registration date : 23/07/2008

150 MILJON EURO PER KAKA ?????? Empty
MesazhTitulli: 150 MILJON EURO PER KAKA ??????   150 MILJON EURO PER KAKA ?????? Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 5:45 am

bosii i chelsea ABRAMOVICH sipas informatava te gazetes DAILY MIRROR ka ofruar 150 miljon euro per
fantazistin brazilian KAKA ket e ka komfirmuar edhe vet agenti i brazilianit ,por nga ana e milanit thon se kto jan shpekulime dhe se KAKA nuk oshte per shitjee !!!!


qka mendonii juuu !!!!
walla 150 miljon jonn shumm Aaaa me e pranuu ket offert bohet lojtari ma i pagumm ntona kohratt wwwoowww !!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
cRackeR-Bu.RiM

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

150 MILJON EURO PER KAKA ?????? Empty
MesazhTitulli: Re: 150 MILJON EURO PER KAKA ??????   150 MILJON EURO PER KAKA ?????? Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 5:54 am

Valla brehh sdii shum shumm ishalla e blejn Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://al-crew.co.nr
*..Warr!orDeath..*

*..Warr!orDeath..*

Numri i postimeve : 135
Registration date : 25/02/2012

150 MILJON EURO PER KAKA ?????? Empty
MesazhTitulli: Re: 150 MILJON EURO PER KAKA ??????   150 MILJON EURO PER KAKA ?????? Icon_minitimeSun Feb 26, 2012 7:16 am

ishalla se blejn bre Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content




150 MILJON EURO PER KAKA ?????? Empty
MesazhTitulli: Re: 150 MILJON EURO PER KAKA ??????   150 MILJON EURO PER KAKA ?????? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
150 MILJON EURO PER KAKA ??????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: Sport-
Kėrce tek: