ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Tema te lira

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Sport

Ketu mund te gjeni te gjitha lajmet me te reja nga sporti kosovar dhe nderkombetar ..
Moderator: Moderators
23151Sun Feb 26, 2012 7:16 am
*..Warr!orDeath..* 150 MILJON EURO PER KAKA ??????
Asnjė mesazh i ri

Lajme nga Bota dhe Interneti

Lajmet me te reja nga Bota , Interneti , etj..
Moderator: Moderators
4087Sat Feb 25, 2012 8:02 am
*..Warr!orDeath..* Del Bosque nuk e thėrret Torresin nė pėrfaqėsuese
Asnjė mesazh i ri

Rekllamo web-faqen tende

Rekllamo web-faqen tende..
Moderator: Moderators
820Sat Feb 25, 2012 7:37 am
*..Warr!orDeath..* wWw.Mr-ExTrEmE-HaCk.PaGe.TL
Asnjė mesazh i ri

Design

Ketu i postoni dizajnet e bera nga ju per forumin , si dhe mund te kerkoni ndoni dizajn ..
Moderator: Moderators
1325Sun Feb 26, 2012 7:39 am
*..Warr!orDeath..* Designat e bera nga ju
Asnjė mesazh i ri

Dashuria...!!!

Ktu keni Tema rreth Dashurisė
544Sat Feb 25, 2012 8:33 am
*..Warr!orDeath..* a jeni i dashurum
Asnjė mesazh i ri

Tema Te Lira

Ktu keni Tema te lira
752Sun Feb 26, 2012 7:42 am
*..Warr!orDeath..* Cili osht kangtari i juaji i preferuar ??
Asnjė mesazh i ri

Humor

Tema rreth Humorit
8117Sat Feb 25, 2012 11:23 am
*..Warr!orDeath..* Ktu mund te poston barcoleta .. !
Tema te lira Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur