ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Rregullat e forumit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Addy
Administrator
Administrator
Addy

Numri i postimeve : 226
Registration date : 14/07/2008

Rregullat e forumit Empty
MesazhTitulli: Rregullat e forumit   Rregullat e forumit Icon_minitimeMon Jul 14, 2008 2:59 pm

Rregullat :

1.Nuk lejohen ofendime apo sharje ndaj anėtarėve tė Forumit
-Ndalohen rreptėsisht sharjet nė Forum.Shkelja e kėsaj rregulle do sjellė paralajmėrim ose pėrjashtim nga forumi.
-Te gjithe anetaret duhet te repsketojn njeri tjetrin , dhe ti respektojn mendimet e tyre.

2.Nuk lejohen reklamat nė Forum
-Ndalohen reklamimet e ueb faqeve nė forumin tonė, pa qene linki i forumit ton aty , nėse nuk e respektoni kėtė rregull do merni vėrejtje nga staffi.

3.Rregullorja pas Regjistrimit nė Forum
-Pasi tė regjistroheni nė forum, ju rekomandojmė tė prezentoheni ne temen pėrkatės ''PREZENTOHUNI''

4.Rregullorja e postimeve
-Ėshtė ta respektoni titullin e temės dhe tė flitni vetėm pėr atė tem .
-Duhėt tė jeni tė kujdeseshėm gjat shkruarjes sė mesazhit, mos shkruani gjethqka qe nuk i nevoitet temės .
-Gjatė shkruarjes sė ndoni postimi qė doni tė bėni , mos i pėrdorėni ngjyrėn COLOR dhe mos i bėni shkronjat e trasha me { Bold} por tė thjeshta .


Edituar pėr herė tė fundit nga Addy nė Sun Aug 03, 2008 12:35 pm, edituar 2 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://al-crew.albanianforum.net
loqki
Administrator
Administrator
loqki

Numri i postimeve : 155
Registration date : 15/07/2008

Rregullat e forumit Empty
MesazhTitulli: loqki   Rregullat e forumit Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 10:36 am

kto rregulla duhet te permbaheni

ajt met mira

1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AdrianoNumri i postimeve : 37
Registration date : 16/07/2008

Rregullat e forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Rregullat e forumit   Rregullat e forumit Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 3:25 am

si gjithmon, pa qare i pranoj Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Erdo's

Erdo's

Numri i postimeve : 20
Registration date : 15/07/2008

Rregullat e forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Rregullat e forumit   Rregullat e forumit Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 4:55 am

pa dyshim...!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
Anonymous


Rregullat e forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Rregullat e forumit   Rregullat e forumit Icon_minitimeFri Jul 18, 2008 12:37 am

po do ti permbahem ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shllakk1.
Designer
Designer
shllakk1.

Numri i postimeve : 115
Registration date : 19/07/2008

Rregullat e forumit Empty
MesazhTitulli: shllakk1.   Rregullat e forumit Icon_minitimeSun Jul 20, 2008 7:59 pm

nashta um lejohet mu me perdor Color per shkronja Razz se e dini qe dizajner jom nashta e kishit ba 1 perjashtim Very Happy te vogel edhe nese don addy hape 1 Tem te re veq per qit pun edhe ne ta japin mendimi antart e forumit Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Addy
Administrator
Administrator
Addy

Numri i postimeve : 226
Registration date : 14/07/2008

Rregullat e forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Rregullat e forumit   Rregullat e forumit Icon_minitimeMon Jul 21, 2008 2:00 am

S'osht nevoja me hap tem shllak1 .. ti si dizajner mundesh me perdor CoLor .. Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://al-crew.albanianforum.net
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
cRackeR-Bu.RiM

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

Rregullat e forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Rregullat e forumit   Rregullat e forumit Icon_minitimeMon Jul 21, 2008 3:40 am

Op dee ... What a Face
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://al-crew.co.nr
shllakk1.
Designer
Designer
shllakk1.

Numri i postimeve : 115
Registration date : 19/07/2008

Rregullat e forumit Empty
MesazhTitulli: shllakk1.   Rregullat e forumit Icon_minitimeMon Jul 21, 2008 7:02 am

Thnx. per mirekuptim Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aGo1
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 17
Registration date : 23/07/2008

Rregullat e forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Rregullat e forumit   Rregullat e forumit Icon_minitimeWed Jul 23, 2008 11:59 am

Sma me rmenja qe ka qka mu diskutu ktu Very Happy

tema Mbylet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Rregullat e forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Rregullat e forumit   Rregullat e forumit Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Rregullat e forumit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Albanian Crew :: Rregullat-
Kėrce tek: