ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Buffon ngre nė qiell Pirlon, ul Ibrėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
*..Warr!orDeath..*

*..Warr!orDeath..*

Numri i postimeve : 135
Registration date : 25/02/2012

Buffon ngre nė qiell Pirlon, ul Ibrėn Empty
MesazhTitulli: Buffon ngre nė qiell Pirlon, ul Ibrėn   Buffon ngre nė qiell Pirlon, ul Ibrėn Icon_minitimeSat Feb 25, 2012 8:32 am

Nė prag tė sfidės Milan-Juventus, nė “Vinovo” mbretėron qetėsia: grupi ėshtė kompakt dhe i vetėdijshėm pėr forcat qė ka. Xhixhi Bufonit, pėr sa i pėrket temės “Ibra”, nuk ėshtė se i intereson shumė.
Buffon ngre nė qiell Pirlon, ul Ibrėn V7dojp
“Do jua them kėtė nė fund tė ndeshjes. Nė pėrballjet e fundit, pa Ibrėn, mesa mbaj mend unė ata kanė fituar. Boateng? Pėr rolin qė ka, do thosha se ėshtė shumė atletik, pėr faktin se mund tė integrohet mirė. Mund tė jetė vendimtar dhe nėse do mungojė, s’do mė vinte aspak keq. Pirlo? Pėr tė mendoj tė njėjtėn gjė si pėr disa lojtarė, mes tė cilėve me pak modesti fus edhe veten: nuk janė tė tjerėt qė do vendosin se kur do i japin fund karrierės, por do jenė ata vetė qė do e marrin kėtė vendim. Sepse edhe nė moshė tė avancuar, me ato cilėsi, mjafton tė kesh pak stimuj, njė gjendje fizike normale dhe mund tė bėsh diferencėn. Mendoj se Andrea ėshtė mė vendimtar se Ibra”, – pėrfundon Bufon.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Buffon ngre nė qiell Pirlon, ul Ibrėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: Sport-
Kėrce tek: