ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Henrique nėnshkruan me Barcelonėn dhe Leverkusen

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Addy
Administrator
Administrator
Addy

Numri i postimeve : 226
Registration date : 14/07/2008

Henrique nėnshkruan me Barcelonėn dhe Leverkusen Empty
MesazhTitulli: Henrique nėnshkruan me Barcelonėn dhe Leverkusen   Henrique nėnshkruan me Barcelonėn dhe Leverkusen Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 11:24 am

Henrique nėnshkruan me Barcelonėn dhe Leverkusen
Mbrojtėsi brazilian, Henrique, pėrfundimisht ka vėnė nėnshkrimin e tij nė marrėveshjen me klubin spanjoll Barcelona, ndėrsa disa orė mė pas tė njėjtėn gjė e ka bėrė edhe me Bayer Leverkuzen, ku do tė luajė si huazim nga klubi katalunas.
21-vjeēari mbrėmė kompletoi transferimin e paralajmėruar nga Palmeiras tek Barcelona.

Pas kalimit tė testeve mjekėsore, Henrique ėshtė takuar me presidentin Juan Laporta, dhe futbollistėt Carles Puyol, Xavi dhe Iniesta, tė cilėt ishin tė pranishėm nė konferencėn e shtypit, gjatė tė cilės u prezantua edhe mbrojtėsi brazilian.

Menjėherė pas kėsaj, Henrique ėshtė drejtuar pėr nė Leverkusen, ku do tė luajė si huazim gjatė sezonit tė ardhshėm.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://al-crew.albanianforum.net
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
cRackeR-Bu.RiM

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

Henrique nėnshkruan me Barcelonėn dhe Leverkusen Empty
MesazhTitulli: Re: Henrique nėnshkruan me Barcelonėn dhe Leverkusen   Henrique nėnshkruan me Barcelonėn dhe Leverkusen Icon_minitimeFri Jul 25, 2008 2:48 am

Hauhauaha qfar foree e trent Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://al-crew.co.nr
 
Henrique nėnshkruan me Barcelonėn dhe Leverkusen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: Sport-
Kėrce tek: