ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Ferguson: Ferdinand ėshtė mbrojtėsi mė i mirė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Addy
Administrator
Administrator
Addy

Numri i postimeve : 226
Registration date : 14/07/2008

Ferguson: Ferdinand ėshtė mbrojtėsi mė i mirė Empty
MesazhTitulli: Ferguson: Ferdinand ėshtė mbrojtėsi mė i mirė   Ferguson: Ferdinand ėshtė mbrojtėsi mė i mirė Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 11:23 am

Ferguson: Ferdinand ėshtė mbrojtėsi mė i mirė
Menaxheri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, e ka lavdėruar mbrojtėsin anglez Rio Ferdinand, duke thėnė se ai ėshtė mbrojtėsi mė i mirė nė botė.
Nė disa sezonet e fundit, Rio Ferdinand ėshtė ngritur nė njė prej mbrojtėsve mė tė mirė nė botė, dhe sė bashku me Nemanja Vivid kanė formuar njė dyshe fantastike.

“Rio ėshtė mbrojtėsi mė i mirė nė Angli, nėse jo edhe nė Evropė nė disa vitet e kaluara. Pjekuria dhe lidershipi i tij janė faktorė kyē tė suksesit tė ekipit”, ka thėnė Ferguson

“Ai ėshtė futbollist nga i cili lojtarėt e ri mėsojnė ndėrsa ata me mė shumė pėrvojė kanė respekt tė madh. Tashmė njė kohė tė gjatė, nuk kam parė tandem mė tė mirė se ai dhe Nemanja”, ka pėrfunduar Ferguson.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://al-crew.albanianforum.net
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
cRackeR-Bu.RiM

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

Ferguson: Ferdinand ėshtė mbrojtėsi mė i mirė Empty
MesazhTitulli: Re: Ferguson: Ferdinand ėshtė mbrojtėsi mė i mirė   Ferguson: Ferdinand ėshtė mbrojtėsi mė i mirė Icon_minitimeFri Jul 25, 2008 2:49 am

jo breh ma mi mir se TERRY nuk oshtt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://al-crew.co.nr
*..Warr!orDeath..*

*..Warr!orDeath..*

Numri i postimeve : 135
Registration date : 25/02/2012

Ferguson: Ferdinand ėshtė mbrojtėsi mė i mirė Empty
MesazhTitulli: Re: Ferguson: Ferdinand ėshtė mbrojtėsi mė i mirė   Ferguson: Ferdinand ėshtė mbrojtėsi mė i mirė Icon_minitimeSat Feb 25, 2012 11:39 am

Po jo de po as ma i fort se pepe nuk eshte Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Ferguson: Ferdinand ėshtė mbrojtėsi mė i mirė Empty
MesazhTitulli: Re: Ferguson: Ferdinand ėshtė mbrojtėsi mė i mirė   Ferguson: Ferdinand ėshtė mbrojtėsi mė i mirė Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ferguson: Ferdinand ėshtė mbrojtėsi mė i mirė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: Sport-
Kėrce tek: