ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Real paratė e Ronaldos do t’i harxhojė pėr Villa dhe Van der Vart

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Addy
Administrator
Administrator
Addy

Numri i postimeve : 226
Registration date : 14/07/2008

Real paratė e Ronaldos do t’i harxhojė pėr Villa dhe Van der Vart Empty
MesazhTitulli: Real paratė e Ronaldos do t’i harxhojė pėr Villa dhe Van der Vart   Real paratė e Ronaldos do t’i harxhojė pėr Villa dhe Van der Vart Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 11:21 am

Real paratė e Ronaldos do t’i harxhojė pėr Villa dhe Van der Vart
Kampioni i Spanjės, Real Madrid, ėshtė i pėrgatitur qė paratė e planifikuara pėr Cristiano Ronaldon, t’i harxhojė nė pėrforcime tė tjera.
Siē ka shkruar sportivja spanjolle Sport, Real Madrid, ngadalė ėshtė duke hequr dorė nga angazhimi i Cristiano Ronaldos, dhe ėshtė i gatshėm qė ata para t’i dėrgojė nė pėrforcime tjera.

Sipas mediumeve spanjolle, Real Madrid, ėshtė seriozisht i interesuar pėr sulmuesin e Valencias, David Villa, i cili do tė kushtonte rreth 30 milionė funte (afro 38 milionė euro).

Dėshira e dytė mė e madhe e klubit mbretėrore ėshtė angazhimi i mesfushorit tė Hamburgut, Rafael van der Vaart.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://al-crew.albanianforum.net
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
cRackeR-Bu.RiM

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

Real paratė e Ronaldos do t’i harxhojė pėr Villa dhe Van der Vart Empty
MesazhTitulli: Re: Real paratė e Ronaldos do t’i harxhojė pėr Villa dhe Van der Vart   Real paratė e Ronaldos do t’i harxhojė pėr Villa dhe Van der Vart Icon_minitimeFri Jul 25, 2008 2:51 am

Ma mir mi ble kta dy se RONALDON
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://al-crew.co.nr
 
Real paratė e Ronaldos do t’i harxhojė pėr Villa dhe Van der Vart
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: Sport-
Kėrce tek: