ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Djali ne kl te pare

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Musafir
Vizitor
Anonymous


Djali ne kl te pare Empty
MesazhTitulli: Djali ne kl te pare   Djali ne kl te pare Icon_minitimeTue Jul 22, 2008 3:02 pm

Na ishte nje djale ne klasen e par, por ky djali fliste shume llafe te pista dhe mesusja e kishte len ne bank te fundit.
Na vjen njer drejtori per kontroll dhe u thot nxensve kush do thoj ndonje gje qe haet dhe fillojn nxensit ngren doren per tu pergjigjur dhe i ngre mesusja me radh dhe thon ata dardha, rrushi, molla, portokalle etj. po ketij djalit qe fliste llafe te pista nuk i jep lej te flasi dhe e pyet drejtori pse nuk e le te flasi dhe ai djali atije ne fund,i thot mesusja po jo zoti drejtor se ai flet fjal te pista i tha drejtori po lere ta degjojm njer dhe ngrihet ai djali dhe thot llamba
i thot drejtori atij qe llamba nuk haet, ky djali i pergjigjet haet haet
drejtori e pyet prap po ku e ke degjuar ti qe haet llamba, i thot ky djali qe kam degjuar mamin kur i thot babit fike llamben ta mar ne goj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
cRackeR-Bu.RiM

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

Djali ne kl te pare Empty
MesazhTitulli: Re: Djali ne kl te pare   Djali ne kl te pare Icon_minitimeWed Jul 23, 2008 3:58 am

huahaua kjo forja e fort Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://al-crew.co.nr
Musafir
Vizitor
Anonymous


Djali ne kl te pare Empty
MesazhTitulli: Re: Djali ne kl te pare   Djali ne kl te pare Icon_minitimeWed Jul 23, 2008 3:08 pm

ooo qfar vicee qart thnxx
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bleron1231Numri i postimeve : 10
Registration date : 04/09/2009

Djali ne kl te pare Empty
MesazhTitulli: Re: Djali ne kl te pare   Djali ne kl te pare Icon_minitimeSat Sep 05, 2009 8:15 am

hahahah ma e qart bravo qashtu hheheheh ma e qart qe e kom pa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*..Warr!orDeath..*

*..Warr!orDeath..*

Numri i postimeve : 135
Registration date : 25/02/2012

Djali ne kl te pare Empty
MesazhTitulli: Re: Djali ne kl te pare   Djali ne kl te pare Icon_minitimeSat Feb 25, 2012 8:04 am

hhahh e qart Musafir i qart ne pik koke Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Djali ne kl te pare Empty
MesazhTitulli: Re: Djali ne kl te pare   Djali ne kl te pare Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Djali ne kl te pare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: Humor-
Kėrce tek: