ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Wenger paralajmėrim pėr Walcott

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Addy
Administrator
Administrator
Addy

Numri i postimeve : 226
Registration date : 14/07/2008

Wenger paralajmėrim pėr Walcott Empty
MesazhTitulli: Wenger paralajmėrim pėr Walcott   Wenger paralajmėrim pėr Walcott Icon_minitimeMon Jul 21, 2008 1:03 pm

Wenger paralajmėrim pėr Walcott
Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, e ka paralajmėruar tė riun Theo Walcott qė tė luftojė pėr vend tė rregullt nė njėmbėdhjetėshin shartuese tė topēinjve.
Walcott ėshtė zhvendosur nė Emirates nė vitin 2006 nga rrathėt e Sauthempton dhe sezonin e kaluar pati disa paraqitje impresive.

Wenger ėshtė i kėnaqur me zhvillimin e 19-vjeēarit dhe shpreson qė ai nė sezonin e ri tė luftojė pėr vend startues nė ekip.

“Theo Walcott bėri njė hap pėrpara nė sezonin e kaluar, dhe pres tė njėjtėn gjė ta bėjė edhe kėtė sezon. Vitin e kaluar pati synim tė luajė 15 deri nė 20 ndeshje, por kėtė sezon duhet tė jetė lojtar i rregull i Arsenalit”, ka thėnė Wenger.

“A mund tė fitojė vend nė pėrbėrjen e Anglisė? Kjo ėshtė ajo qė dėshiroj. Ai ka 19 vjet dhe nė kėtė periudhė duhet dukshėm tė pėrmirėsohet. Nuk shoh se ka kufizime pėr tė pėrparuar. Dua ta shoh ēdo ditė mė tė mirė”, ka shtuar trajneri francez.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://al-crew.albanianforum.net
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
cRackeR-Bu.RiM

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

Wenger paralajmėrim pėr Walcott Empty
MesazhTitulli: Re: Wenger paralajmėrim pėr Walcott   Wenger paralajmėrim pėr Walcott Icon_minitimeTue Jul 22, 2008 1:34 am

Ishalla e gjen ni vend se lojtar i mir oshtt ... Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://al-crew.co.nr
 
Wenger paralajmėrim pėr Walcott
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: Sport-
Kėrce tek: