ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Milan interesohet pėr Panuccin?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Addy
Administrator
Administrator
Addy

Numri i postimeve : 226
Registration date : 14/07/2008

Milan interesohet pėr Panuccin? Empty
MesazhTitulli: Milan interesohet pėr Panuccin?   Milan interesohet pėr Panuccin? Icon_minitimeMon Jul 21, 2008 1:03 pm

Milan interesohet pėr Panuccin?
Mediat italiane kanė pėrcjellė lajmin se Milani ėshtė nė pėrpjekje pėr tė angazhuar mbrojtėsin e Romės, Christian Panucci.
Siē ka shkruar “Il Messaggero”, Panucci, 35-vjeēar, sė shpejti mund tė largohet nga radhėt e Romės pėr tė kaluar tek rosonerėt, ku luajti nė periudhėn nga viti 1993 deri nė 1996.

Sipas kėsaj gazete, Milani i ka ofruar Panuccit marrėveshje dyvjeēare, ndėrsa zėvendėspresidenti i kuqezinjve, Adriano Galliani, tashmė ka rėnė nė kontakt me drejtuesit e Romės.

Marrėveshja aktuale e Panuccit skadon nė verėn e ardhshme, me tė cilėn ai do tė mbetet pa klub nė moshėn 36 vjeēare.

Transferimi nė Milan do t’i mundėsonte mbrojtėsit tė paraqitej sė paku edhe njė sezon tjetėr dhe do tė mund ta pėrfundonte karrierėn nė njė nivel tė lartė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://al-crew.albanianforum.net
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
cRackeR-Bu.RiM

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

Milan interesohet pėr Panuccin? Empty
MesazhTitulli: Re: Milan interesohet pėr Panuccin?   Milan interesohet pėr Panuccin? Icon_minitimeTue Jul 22, 2008 1:35 am

I fort osht panucci amo i vjeter shum 35 vjett pihh ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://al-crew.co.nr
 
Milan interesohet pėr Panuccin?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: Sport-
Kėrce tek: