ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Robinho arrin marrėveshje tė re me Realin?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Addy
Administrator
Administrator
Addy

Numri i postimeve : 226
Registration date : 14/07/2008

Robinho arrin marrėveshje tė re me Realin? Empty
MesazhTitulli: Robinho arrin marrėveshje tė re me Realin?   Robinho arrin marrėveshje tė re me Realin? Icon_minitimeMon Jul 21, 2008 1:02 pm

Robinho arrin marrėveshje tė re me Realin?
Siē shkruan sportivja spanjolle Marca, sulmuesi brazilian, aq i pėrfolur pėr largim kėtė verė, Robinho, ka arritur marrėveshje tė re pesėvjeēare me kampionin e Spanjės, Real Madridin.
Me Chelsean qė dėshironte tė harxhojė mjaft pėr tė siguruar shėrbimet e brazilianit, Reali ėshtė hedhur nė aksion dhe ka zgjidhur problemin duke i ofruar brazilianit kontratė tė re tė vlefshme 3.1 milionė euro nė vit.

Sėrish sipas Marca, Marrėveshja e re paraqet njė rritje tė bujshme tė pagės sė tij, e cila aktualisht vlen 1.75 milionė euro nė vit. Ndėrkaq, edhe vet Robinho nė njė deklaratė tė fundit ėshtė shprehur se ndjehet i lumtur nė Real Madrid.

Klubi spanjoll sė fundi nuk e ka lejuar Robinhon t’i bashkohet ekipit kombėtar brazilian, qė do tė luajė nė Olimpiadėn nė Pekin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://al-crew.albanianforum.net
Musafir
Vizitor
Anonymous


Robinho arrin marrėveshje tė re me Realin? Empty
MesazhTitulli: Re: Robinho arrin marrėveshje tė re me Realin?   Robinho arrin marrėveshje tė re me Realin? Icon_minitimeWed Jul 23, 2008 3:15 pm

flm per informacion
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Robinho arrin marrėveshje tė re me Realin?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: Sport-
Kėrce tek: