ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Ronaldinho do tė bartė fanellėn me numėr 80

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Addy
Administrator
Administrator
Addy

Numri i postimeve : 226
Registration date : 14/07/2008

Ronaldinho do tė bartė fanellėn me numėr 80 Empty
MesazhTitulli: Ronaldinho do tė bartė fanellėn me numėr 80   Ronaldinho do tė bartė fanellėn me numėr 80 Icon_minitimeMon Jul 21, 2008 1:02 pm

Ronaldinho do tė bartė fanellėn me numėr 80
Pėrforcimi i ri i Milanit, Ronaldinho, e ka zgjedhur numrin tė cilin do ta mbajė nė sezonin e ri dhe i cili ėshtė shumė befasues dhe hiē mė vogėl se 80.
Ish Lojtari mė i Mirė nė Botė i shpallur nga FIFA, javėn e kaluar kompletoi transferimin nga Barcelona nė Milan dhe pati njė pritje tė ngrohtė nė prezantimin nė San Siro.

Dinho e mbarti fanellėn me numrin 10 nė Barcelona, por nė Milan ky numėr tashmė ėshtė ‘i bllokuar’ nga Clarence Seedorf. 28-vjeēari refuzoi ta marrė numrin 11, i cili ėshtė liruar me largimin e Gilardinos nė Fiorentina.

Ronaldino ka vendosur tė mbajė numrin 80, i cili do tė tregojė edhe vitin e lindjes sė tij, 1980. Kuqezinjtė presin njė shitje rekorde tė fanellės pėr Ronaldinhon, pasi qė nė Milan dominon njė eufori e vėrtetė pėr pėrforcimin e ri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://al-crew.albanianforum.net
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
cRackeR-Bu.RiM

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

Ronaldinho do tė bartė fanellėn me numėr 80 Empty
MesazhTitulli: Re: Ronaldinho do tė bartė fanellėn me numėr 80   Ronaldinho do tė bartė fanellėn me numėr 80 Icon_minitimeTue Jul 22, 2008 1:36 am

Huahuahaua qfar numri palidhje 80 Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://al-crew.co.nr
Musafir
Vizitor
Anonymous


Ronaldinho do tė bartė fanellėn me numėr 80 Empty
MesazhTitulli: Re: Ronaldinho do tė bartė fanellėn me numėr 80   Ronaldinho do tė bartė fanellėn me numėr 80 Icon_minitimeWed Jul 23, 2008 3:12 pm

THNXX PER INFORMACION
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Ronaldinho do tė bartė fanellėn me numėr 80 Empty
MesazhTitulli: Re: Ronaldinho do tė bartė fanellėn me numėr 80   Ronaldinho do tė bartė fanellėn me numėr 80 Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ronaldinho do tė bartė fanellėn me numėr 80
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: Sport-
Kėrce tek: