ForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Google i pakėnaqur nga fitimet e YouTube

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Addy
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 226
Registration date : 14/07/2008

MesazhTitulli: Google i pakėnaqur nga fitimet e YouTube   Wed Jul 16, 2008 12:35 am

Google i pakėnaqur nga fitimet e YouTube

Faqja kėrkimore amerikane, Google, ėshtė e pakėnaqur me fitimet qė i realizon pėrmes sajtit tė saj tė video-materialeve, YouTube, i cili kėtė vit duhet tė arrijė vlerėn e 200 milionė dollarėve, ka shkruar gazeta amerikane Wall Street Journal.
Kjo shumė ėshtė modeste nė krahasim me faktin se YouTube ēdo ditė ofron disa milionė videopėrmbajtje.

Arsyeja e njė fitimi kaq tė vogėl ėshtė se vetėm 4% e videove kanė reklama, kjo pėr shkak tė tė drejtave autoriale, pasi qė Google, dėshiron tė jetė i sigurt se tė gjitha videon tė cilat i publikon, tė jenė nė pėrputhje me ligjin, para se nė to tė hedhė reklama.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://al-crew.albanianforum.net
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: Google i pakėnaqur nga fitimet e YouTube   Fri Jul 18, 2008 6:16 am

po normal aty shumica e videove nuk kan reklam e perqata ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://al-crew.co.nr
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Google i pakėnaqur nga fitimet e YouTube   Sat Jul 19, 2008 2:46 pm

po nermal bre se skan fajj gjysa e videove nuk bojn pa u kon e regjistrumm njerii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Google i pakėnaqur nga fitimet e YouTube   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Google i pakėnaqur nga fitimet e YouTube
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Komenti i Adem Berishes nė Youtube te kėnga pėr Diellzen dhe Ninelin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: Lajme nga Bota dhe Interneti-
Kėrce tek: