ForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Si ti tranojm fotot e GOOGLE-s

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
cRackeR-Bu.RiM

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

Si ti tranojm fotot e GOOGLE-s Empty
MesazhTitulli: Si ti tranojm fotot e GOOGLE-s   Si ti tranojm fotot e GOOGLE-s Icon_minitimeSun Jul 20, 2008 1:23 am

Hymi ne www.google.com edhe klikojm te images pastaj shkrajm ndonje emer [p.sh bike]
edhe kur te na qet fotot e fshim linkun e vet edhe ja shtomi kete skrip linkut :

javascript:R=0; x1=.1; y1=.05; x2=.25; y2=.24; x3=1.6; y3=.24; x4=300; y4=200; x5=300; y5=200; DI=document.getElementsByTagName("img"); DIL=DI.length; function A(){for(i=0; i-DIL; i++){DIS=DI[ i ].style; DIS.position='absolute'; DIS.left=(Math.sin(R*x1+i*x2+x3)*x4+x5)+"px"; DIS.top=(Math.cos(R*y1+i*y2+y3)*y4+y5)+"px"}R++}setInterval('A()',5); void(0)

edhe pastaj i himi enter dhe do ta shihni se si fotot do te levizin ne kaa te dojn .... Wink Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://al-crew.co.nr
Musafir
Vizitor
Anonymous


Si ti tranojm fotot e GOOGLE-s Empty
MesazhTitulli: Re: Si ti tranojm fotot e GOOGLE-s   Si ti tranojm fotot e GOOGLE-s Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 4:15 am

thnxx b-cracker cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si ti tranojm fotot e GOOGLE-s
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacking :: Tutoriales / Mesime-
Kėrce tek: