ForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te bejm me te pastert kualtetin e nje video ne youtube

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Si te bejm me te pastert kualtetin e nje video ne youtube   Sat Jul 19, 2008 9:11 am

Nje trik i vogel :

Ja nje video

https://www.youtube.com/watch?v=xsRWpK4pf90

tash e marrim linkun dhe ja shtojm ket permbas &fmt=18

Dmth

https://www.youtube.com/watch?v=xsRWpK4pf90&fmt=18

Nese nuk ka ndryshim kurgjo at her veq e boni Updates
http://fpdownload.macromedia.com/get/flashplayer/current/install_flash_player.exe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://al-crew.co.nr
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Si te bejm me te pastert kualtetin e nje video ne youtube   Sat Jul 19, 2008 2:19 pm

flm njeri se kisha dit kurr qetonn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si te bejm me te pastert kualtetin e nje video ne youtube
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pranvera, Arbenit: Bėhu burrė dhe kthema Erionin
» Gold Ag reagon me njė kėngė patriotike pas ndeshjes Serbi - Shqipėri (VIDEO)
» Profeti Muhamed kishte parashikuar ardhjen e ISIS-it (Video)
» Flet Eroll Vitaku: Nė emėr tė komandantėve kam paguar haraē me vite tė tėra (Video)
» Gjendje lufte nė Kumanovė, 9 policė tė plagosur (Foto/Video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacking :: Hacking programe-
Kėrce tek: