ForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ferguson: Ferdinand ėshtė mbrojtėsi mė i mirė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Addy
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 226
Registration date : 14/07/2008

MesazhTitulli: Ferguson: Ferdinand ėshtė mbrojtėsi mė i mirė   Thu Jul 24, 2008 11:23 am

Ferguson: Ferdinand ėshtė mbrojtėsi mė i mirė
Menaxheri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, e ka lavdėruar mbrojtėsin anglez Rio Ferdinand, duke thėnė se ai ėshtė mbrojtėsi mė i mirė nė botė.
Nė disa sezonet e fundit, Rio Ferdinand ėshtė ngritur nė njė prej mbrojtėsve mė tė mirė nė botė, dhe sė bashku me Nemanja Vivid kanė formuar njė dyshe fantastike.

“Rio ėshtė mbrojtėsi mė i mirė nė Angli, nėse jo edhe nė Evropė nė disa vitet e kaluara. Pjekuria dhe lidershipi i tij janė faktorė kyē tė suksesit tė ekipit”, ka thėnė Ferguson

“Ai ėshtė futbollist nga i cili lojtarėt e ri mėsojnė ndėrsa ata me mė shumė pėrvojė kanė respekt tė madh. Tashmė njė kohė tė gjatė, nuk kam parė tandem mė tė mirė se ai dhe Nemanja”, ka pėrfunduar Ferguson.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://al-crew.albanianforum.net
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ferguson: Ferdinand ėshtė mbrojtėsi mė i mirė   Fri Jul 25, 2008 2:49 am

jo breh ma mi mir se TERRY nuk oshtt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://al-crew.co.nr
*..Warr!orDeath..*

avatar

Numri i postimeve : 135
Registration date : 25/02/2012

MesazhTitulli: Re: Ferguson: Ferdinand ėshtė mbrojtėsi mė i mirė   Sat Feb 25, 2012 11:39 am

Po jo de po as ma i fort se pepe nuk eshte Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ferguson: Ferdinand ėshtė mbrojtėsi mė i mirė   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ferguson: Ferdinand ėshtė mbrojtėsi mė i mirė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» In Memoriam:Aktorja e ndjerė Adriana Abdullahu- Engjėll Mbrojtės i Teatrit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: Sport-
Kėrce tek: