ForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cila eshte kombtarja juaj me e preferuar ne football ? !

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Cila eshte kombtarja juaj me e preferuar ne football ? !   Fri Jul 18, 2008 10:05 am

Per mua eshte GJERMANIA ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://al-crew.co.nr
loqki
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 155
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte kombtarja juaj me e preferuar ne football ? !   Sat Jul 19, 2008 2:27 am

muu italia une kom than qe spanja ka me fitu hale pa ja nis kjo euro 2008 edhe fitoj qashtu kom menu pasha zotin -4-
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Addy
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 226
Registration date : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte kombtarja juaj me e preferuar ne football ? !   Sat Jul 19, 2008 2:59 am

AngLiiaa 4-evaaa..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://al-crew.albanianforum.net
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Cila eshte kombtarja juaj me e preferuar ne football ? !   Sat Jul 19, 2008 8:57 am

mue um pelqen PORTUGALIA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Cila eshte kombtarja juaj me e preferuar ne football ? !   Wed Jul 23, 2008 3:12 pm

brazili
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
L1R1DONNumri i postimeve : 16
Registration date : 23/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte kombtarja juaj me e preferuar ne football ? !   Thu Jul 24, 2008 5:46 am

GERMANY EDHE ANGLIN veq gjermanin pak ma shumm heheeh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cila eshte kombtarja juaj me e preferuar ne football ? !   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cila eshte kombtarja juaj me e preferuar ne football ? !
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bimėt dhe shtazėt sheruese dhe ushqimore

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: Sport-
Kėrce tek: