ForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cili eshte ekipi juaj i preferuar ne futbooll

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Cili eshte ekipi juaj i preferuar ne futbooll   Tue Jul 22, 2008 3:08 pm

ekipi jem i preferuar eshte MAN.UTD
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Addy
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 226
Registration date : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte ekipi juaj i preferuar ne futbooll   Wed Jul 23, 2008 3:31 am

CheLseaaa 4-evaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://al-crew.albanianforum.net
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte ekipi juaj i preferuar ne futbooll   Wed Jul 23, 2008 4:01 am

CHELSEA,BAYERN MUNCHEN,AC MILAN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://al-crew.co.nr
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Cili eshte ekipi juaj i preferuar ne futbooll   Wed Jul 23, 2008 3:11 pm

CHELSEA AND AC.MILAN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
L1R1DONNumri i postimeve : 16
Registration date : 23/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte ekipi juaj i preferuar ne futbooll   Thu Jul 24, 2008 5:40 am

CHELSEA !!!!!!! ska mat fortt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cili eshte ekipi juaj i preferuar ne futbooll   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cili eshte ekipi juaj i preferuar ne futbooll
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bimėt dhe shtazėt sheruese dhe ushqimore

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: Sport-
Kėrce tek: