ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 si ta mbrojm imellen nga keqbėbėrsit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
loqki
Administrator
Administrator
loqki

Numri i postimeve : 155
Registration date : 15/07/2008

si ta mbrojm imellen nga keqbėbėrsit Empty
MesazhTitulli: si ta mbrojm imellen nga keqbėbėrsit   si ta mbrojm imellen nga keqbėbėrsit Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 4:20 pm

Pasi qe shum nga ne shfrytezojm internet kafet pėr nevoja tona , gje qe mund tė ket pasoja ne keqperdorime nga ata qe ulen pas neve ne at kompjuter sepse mbesin shum gjurm ne at kompjuter nga ne vendosa me ju keshillu pak:
shkojm STAR/Settings/Control Panel/ shkojm User Accounts ku na hapet njė drutare tjeter dhe perseri klikojm ne ikonen e majt ku shkruan emri i perdoruesit dhe computer adminstrator , pasi tė klikojm ne at ikon na hapet njė dritare tjeter ku ne anen e majt lart ne rreshtin e pare shkruan MAnage my networks passwords dhe klikojm aty, ku na hapet njė dritare e vogel dhe mund ti shohim tė gjith emailit tė cilet jan kyqur ne msn . E-mailin ton qe deshirojm ta fshijm e klikojm e selektojm edhe shkojm e shtypim Remove dhe shkojm OK
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
cRackeR-Bu.RiM

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

si ta mbrojm imellen nga keqbėbėrsit Empty
MesazhTitulli: Re: si ta mbrojm imellen nga keqbėbėrsit   si ta mbrojm imellen nga keqbėbėrsit Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 12:24 pm

thnx do ta praktikoj ket metodd Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://al-crew.co.nr
Musafir
Vizitor
Anonymous


si ta mbrojm imellen nga keqbėbėrsit Empty
MesazhTitulli: Re: si ta mbrojm imellen nga keqbėbėrsit   si ta mbrojm imellen nga keqbėbėrsit Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 4:24 am

faleminderitt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
si ta mbrojm imellen nga keqbėbėrsit Empty
MesazhTitulli: Re: si ta mbrojm imellen nga keqbėbėrsit   si ta mbrojm imellen nga keqbėbėrsit Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
si ta mbrojm imellen nga keqbėbėrsit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacking :: Tutoriales / Mesime-
Kėrce tek: