ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Si tė shenojm me maus?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
loqki
Administrator
Administrator
loqki

Numri i postimeve : 155
Registration date : 15/07/2008

Si tė shenojm me maus? Empty
MesazhTitulli: Si tė shenojm me maus?   Si tė shenojm me maus? Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 4:11 pm

Si tė shenojm me maus?
Se pari shkojm START => All Programs =>Accesories => Accsbility => ON - Screen Keyboard dhe del posht Tastiera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
Anonymous


Si tė shenojm me maus? Empty
MesazhTitulli: Re: Si tė shenojm me maus?   Si tė shenojm me maus? Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 6:51 am

qeee qet6 senn poo deshkaaa me provuu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
Anonymous


Si tė shenojm me maus? Empty
MesazhTitulli: Re: Si tė shenojm me maus?   Si tė shenojm me maus? Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 4:30 am

qekjo mu deshke hahaaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Si tė shenojm me maus? Empty
MesazhTitulli: Re: Si tė shenojm me maus?   Si tė shenojm me maus? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si tė shenojm me maus?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacking :: Tutoriales / Mesime-
Kėrce tek: