ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Sa Ka Punuar Pc Jote

Shko poshtė 
AutoriMesazh
loqki
Administrator
Administrator
loqki

Numri i postimeve : 155
Registration date : 15/07/2008

Sa Ka Punuar Pc Jote Empty
MesazhTitulli: Sa Ka Punuar Pc Jote   Sa Ka Punuar Pc Jote Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 4:00 pm

Sa Ka Punuar Pc Jote

Sa Ka Punuar Pc Jote Kėtu ėshtė si ta verifikosh kohen e punės se sistemit:

Klikojmė Start | Run | cmd | pastaj e shkruajmė systeminfo

Pastaj te shfaqet njė liste shko larte dhe shiko pėr "system up time"

Kjo do te tregoj sa dite, ore, minuta dhe sekonda ka qene sistemi yt i ndezur (duke punuar).
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
Anonymous


Sa Ka Punuar Pc Jote Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Ka Punuar Pc Jote   Sa Ka Punuar Pc Jote Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 6:52 am

flmm Laughing farao
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
cRackeR-Bu.RiM

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

Sa Ka Punuar Pc Jote Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Ka Punuar Pc Jote   Sa Ka Punuar Pc Jote Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 12:10 pm

Flm se spasna dit qit sen wallahii WinkVery Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://al-crew.co.nr
Musafir
Vizitor
Anonymous


Sa Ka Punuar Pc Jote Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Ka Punuar Pc Jote   Sa Ka Punuar Pc Jote Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 4:26 am

flmm njeri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Sa Ka Punuar Pc Jote Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Ka Punuar Pc Jote   Sa Ka Punuar Pc Jote Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sa Ka Punuar Pc Jote
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacking :: Tutoriales / Mesime-
Kėrce tek: