ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 ndrro licensen e windows XP

Shko poshtė 
AutoriMesazh
loqki
Administrator
Administrator
loqki

Numri i postimeve : 155
Registration date : 15/07/2008

ndrro licensen e windows XP Empty
MesazhTitulli: ndrro licensen e windows XP   ndrro licensen e windows XP Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 3:44 pm

Kliko Start/Run/Regedit
Edhe shkoni kėtu: HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\WindowsNT\Cu rrentVersion\wpaevents
Klikoni dyhere OOBETimer
Edhe fshine vetem naj shkronj prej qasaj

2.Shkon Start/run/ edhe e shkrun
%systemroot%\system32\oobe\msoobe.exe /a
Zgjedhne opcionin e dyte (phone activation)
edhe tana
Windows Xp Lincens :
DP7CM-PD6MC-6BKXT-M8JJ6-RPXGJ
E restarton kompjuterin
3.shkon ne " Windows Genuine Advantage"
linkue ėshtė ky:
Code:
http://www.microsoft.com/genuine/ProgramInfo.aspx?displaylang=en&sGuid=7bd53130-ddfa-4317-8a23-a49bb0944efc

Dhe klikon Valid Now
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
cRackeR-Bu.RiM

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

ndrro licensen e windows XP Empty
MesazhTitulli: Re: ndrro licensen e windows XP   ndrro licensen e windows XP Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 3:04 pm

thanks broo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://al-crew.co.nr
Musafir
Vizitor
Anonymous


ndrro licensen e windows XP Empty
MesazhTitulli: Re: ndrro licensen e windows XP   ndrro licensen e windows XP Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 4:22 am

flmm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
ndrro licensen e windows XP Empty
MesazhTitulli: Re: ndrro licensen e windows XP   ndrro licensen e windows XP Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ndrro licensen e windows XP
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacking :: Tutoriales / Mesime-
Kėrce tek: