ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 fshi videot e tua n'youtube

Shko poshtė 
AutoriMesazh
loqki
Administrator
Administrator
loqki

Numri i postimeve : 155
Registration date : 15/07/2008

fshi videot e tua n'youtube Empty
MesazhTitulli: fshi videot e tua n'youtube   fshi videot e tua n'youtube Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 3:37 pm

1>Hap llogarin tane ne Youtube dhe
2>hap linkun https://www.youtube.com/my videos
3>selekto videon qe deshiron me fshi dhe ne fund
4>Click Remove Video.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
Anonymous


fshi videot e tua n'youtube Empty
MesazhTitulli: Re: fshi videot e tua n'youtube   fshi videot e tua n'youtube Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 9:28 am

flm njeri qit senn e kom ditt amo ska gajle bre mir per ata qe se din What a Face What a Face afro lol! geek queen flower king Sleep drunken bom Basketball Basketball affraid confused drunken drunken scratch study scratch geek jocolor sunny confused pirat Crying or Very sad flower
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
Anonymous


fshi videot e tua n'youtube Empty
MesazhTitulli: Re: fshi videot e tua n'youtube   fshi videot e tua n'youtube Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 4:33 am

palidhje bre sennn po fshije krejt se kto krejt e din mos bo hajgare nimee Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bleron1231Numri i postimeve : 10
Registration date : 04/09/2009

fshi videot e tua n'youtube Empty
MesazhTitulli: Re: fshi videot e tua n'youtube   fshi videot e tua n'youtube Icon_minitimeSat Sep 05, 2009 2:37 am

flm man s e i kom shti do video pldh e kisha harro po flm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
fshi videot e tua n'youtube Empty
MesazhTitulli: Re: fshi videot e tua n'youtube   fshi videot e tua n'youtube Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
fshi videot e tua n'youtube
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacking :: Tutoriales / Mesime-
Kėrce tek: