ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Si te mbyllim nje web faqe me piczo

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
cRackeR-Bu.RiM

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

Si te mbyllim nje web faqe me piczo Empty
MesazhTitulli: Si te mbyllim nje web faqe me piczo   Si te mbyllim nje web faqe me piczo Icon_minitimeSun Jul 20, 2008 1:20 am

Te linku e shkruaj met e-mail mailto:abuse@piczo.com pastaj na hapet nje loj inbox-si edhe aty te subjekti e shkruajm CLOSE THIS SITE ... pastaj te vendi ku duhet shkruar mesagji e shkruajm keshtu :

Hi Piczo !

Today I visited piczo website and i see bad connection , hacking tools and more ...please close this site : www.cilen te doni ju.piczo.com

dhe i hini send .... thanks
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://al-crew.co.nr
Musafir
Vizitor
Anonymous


Si te mbyllim nje web faqe me piczo Empty
MesazhTitulli: Re: Si te mbyllim nje web faqe me piczo   Si te mbyllim nje web faqe me piczo Icon_minitimeWed Jul 23, 2008 1:46 pm

flmmm njerii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
Anonymous


Si te mbyllim nje web faqe me piczo Empty
MesazhTitulli: Re: Si te mbyllim nje web faqe me piczo   Si te mbyllim nje web faqe me piczo Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 4:15 am

flmm b-cracker friendd
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Si te mbyllim nje web faqe me piczo Empty
MesazhTitulli: Re: Si te mbyllim nje web faqe me piczo   Si te mbyllim nje web faqe me piczo Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si te mbyllim nje web faqe me piczo
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacking :: Tutoriales / Mesime-
Kėrce tek: