ForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kerkes per programe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Addy
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 226
Registration date : 14/07/2008

MesazhTitulli: Kerkes per programe   Tue Jul 15, 2008 12:56 pm

Ketu mundeni me kerku ndoni program qe ju nevojitet , dhe ne dot mundohemi me iau gjet..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://al-crew.albanianforum.net
Erdo's

avatar

Numri i postimeve : 20
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkes per programe   Wed Jul 16, 2008 3:13 am

Nese mun naj kush me ma gjet naj program...per me ndreq muzika shembull pja hek textin kenges...apo muziken mja hek mei ndu qeter...thnxx shum kush mun me gjet Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkes per programe   Thu Jul 17, 2008 7:59 am

Nuk ka asi programi SORRY .. une skom pa per veti e tjert sdi nashta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://al-crew.co.nr
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Kerkes per programe   Sat Jul 19, 2008 2:41 pm

vallahi ERD'oo sna kan mett po ait se bina javen tjeter hhahahhahahhahahahahahahahahah king
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content




MesazhTitulli: Re: Kerkes per programe   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kerkes per programe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Warez :: Programe/Applicantions-
Kėrce tek: