ForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 si te hekim programe mesengjerin etj pasi te ristarton pc

Shko poshtė 
AutoriMesazh
loqki
Administrator
Administrator
loqki

Numri i postimeve : 155
Registration date : 15/07/2008

si te hekim programe mesengjerin etj pasi te ristarton pc Empty
MesazhTitulli: si te hekim programe mesengjerin etj pasi te ristarton pc   si te hekim programe mesengjerin etj pasi te ristarton pc Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 3:38 pm

Nese deshironi qe ti hekni mesengjerin, skypen, etj programa pasi qe PC-ja juaj tė starton atehere veprojme ne kete menyre:
Se pari shkome tek komanda RUN pastaj aty e shkruajm MSCONFIG e pastaj e zgjedhim nenmenyne Startup qe ėshtė e fundit ne tabelen perkatese. Pasi qe tė keni klikuar aty duhet qe programave qe doni mos me u paraqit automatikisht kur PC-ja startohet jav hjekni TICKUN ose shenjen qe e kan dhe pastaj Klokojme mbi Apply dhe nese keni deshire mu restartu PC-ja ateher e klikoni menyne restart e nese jo atehere klikoni ne apply without restart. Kjo ka qene.
Funksionon gjithesesi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
cRackeR-Bu.RiM

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

si te hekim programe mesengjerin etj pasi te ristarton pc Empty
MesazhTitulli: Re: si te hekim programe mesengjerin etj pasi te ristarton pc   si te hekim programe mesengjerin etj pasi te ristarton pc Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 12:17 pm

Flm shum qitasht pasna mi ja nis me bo qit senn shum fort ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://al-crew.co.nr
Musafir
Vizitor
Anonymous


si te hekim programe mesengjerin etj pasi te ristarton pc Empty
MesazhTitulli: Re: si te hekim programe mesengjerin etj pasi te ristarton pc   si te hekim programe mesengjerin etj pasi te ristarton pc Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 4:34 am

mirmir nashta um vynn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
si te hekim programe mesengjerin etj pasi te ristarton pc Empty
MesazhTitulli: Re: si te hekim programe mesengjerin etj pasi te ristarton pc   si te hekim programe mesengjerin etj pasi te ristarton pc Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
si te hekim programe mesengjerin etj pasi te ristarton pc
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacking :: Tutoriales / Mesime-
Kėrce tek: