ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Harxhimet e Chelseat do tė arrijnė 190 milionė euro

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Addy
Administrator
Administrator
Addy

Numri i postimeve : 226
Registration date : 14/07/2008

Harxhimet e Chelseat do tė arrijnė 190 milionė euro Empty
MesazhTitulli: Harxhimet e Chelseat do tė arrijnė 190 milionė euro   Harxhimet e Chelseat do tė arrijnė 190 milionė euro Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 11:21 am

Harxhimet e Chelseat do tė arrijnė 190 milionė euro
Gazeta britanike “The Times” ka shkruar se shifra e pagesave tė Chelseat gjatė kėtij viti do tė arrijė 150 milionė funte (190 milionė euro), dhe se blutė sė shpejti do tė fillojė bisedime pėr marrėveshje tė reja edhe me Joe Cole dhe John Obi Mikel.
Wayne Brigge, Petr Cech dhe Michael Essien, tashmė kanė fituar marrėveshje tė reja, ndėrsa drejtuesit e Chelseat i kanė bėrė ofertė edhe Frank Lampard, ndėrsa tė njėjtėn gjė pritet ta bėjnė edhe pėr Obi Mikel dhe Joe Cole.

Sipas “The Times”, sė shpejti do tė fillojė rritja e pagave edhe pėr Michael Ballack, si dhe Didier Drogba, lojtarė tė cilėt dėshirojnė tė mbeten nė Stamford Bridge.

Chelsea pėr pagat e sezonit 2006/2007 harxhoi afro 133 milionė funte (afro 170 milionė euro), qė ėshtė pėr 40 milionė funte (50 milionė euro) mė shumė se sa ekipi tjetėr i Premierligės, kampioni Manchester United.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://al-crew.albanianforum.net
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
cRackeR-Bu.RiM

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

Harxhimet e Chelseat do tė arrijnė 190 milionė euro Empty
MesazhTitulli: Re: Harxhimet e Chelseat do tė arrijnė 190 milionė euro   Harxhimet e Chelseat do tė arrijnė 190 milionė euro Icon_minitimeFri Jul 25, 2008 2:53 am

KUKU sa shumm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://al-crew.co.nr
 
Harxhimet e Chelseat do tė arrijnė 190 milionė euro
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: Sport-
Kėrce tek: