ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Ktu mund te poston barcoleta .. !

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
cRackeR-Bu.RiM

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

Ktu mund te poston barcoleta .. ! Empty
MesazhTitulli: Ktu mund te poston barcoleta .. !   Ktu mund te poston barcoleta .. ! Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 12:25 pm

Nje dite u mblodhen te gjitha kafshet a pyllit ne nje mbledhje dhe luani ishte kryetari i mbledhjes. Dhe Luani tha qe kush na ben me shume per te qeshur do ti jepte nje dhurate.

U cua ariu dhe that nje gje shume per te qeshur dhe qe te gjitha kafshet a pyllit po qeshnin me lote, por vetem gomari s\'po qeshte.

Te gjithe u habiten. Epo mire tha Luani tani kush na ben per te qare do i jap perseri nje dhurate. U cua Lepuri dhe that nje gje shume per te qare. Te gjithe po qanin me te madhe, vetem gomar po qeshte. Te gjithe u habiten dhe vajten ta pyesnin se ca kishte qe qeshte. Ai tha \"Po ja mu kujtua ajo e para\". HAHAHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://al-crew.co.nr
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
cRackeR-Bu.RiM

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

Ktu mund te poston barcoleta .. ! Empty
MesazhTitulli: Re: Ktu mund te poston barcoleta .. !   Ktu mund te poston barcoleta .. ! Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 12:26 pm

Nje lepur shkon ne plazh me shokun e tij elefantin .

Sashkojne ne plazh elefanti futet i pari .....

Lepuri kerkon neper ēanta.....

- O Eelefant dil pak dil

- He mor ēa ke ?

dhe del pak

-dil dil edhe pak

- po fol pra ēa ke ?

dhe del komplet

- jo mor hiē po thashe se mi ke marre breket se spo i gjej .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://al-crew.co.nr
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
cRackeR-Bu.RiM

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

Ktu mund te poston barcoleta .. ! Empty
MesazhTitulli: Re: Ktu mund te poston barcoleta .. !   Ktu mund te poston barcoleta .. ! Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 12:29 pm

a e dini pse nje bjonde kur hipen ne aeroplan pse nuk hulet nga ane dritares?sepse nuk do ti prishen floket.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://al-crew.co.nr
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
cRackeR-Bu.RiM

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

Ktu mund te poston barcoleta .. ! Empty
MesazhTitulli: Re: Ktu mund te poston barcoleta .. !   Ktu mund te poston barcoleta .. ! Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 12:33 pm

Shkon nje polic rrugor per te lare makinen ne lavazh.Zbret nga makina dhe shikon qe kur del harron celesat brenda.Lavazhieri e pa dhe filloi te qeshte me te madhe.Me ke qesh ti i tha polici me mua .Jo shef tha po ashtu mu kujtua dicka .Tregoje i tha polici se do i them furgonit te vi te te marre.Po ja tha lavazhieri erdhi nje shoku yt para disa ditesh dhe ai per te lare makinen.Zbriti dhe ai dhe harroi celesat si puna jote .E c\'ka per te qeshur ketu.Prit shef i tha,Pa qe kishte lene pak xhamin hapur dhe mori nje cope tel dhe e beri ne formen e sigureses.E futi dhe s\'po e hapte dot.Po c\'ka pra per te qeshur pra i tha polici.A i shoku vet qe ishte ne makine bashke me te i thoshte pak me ketej shef pak me ketej he dhe pak.HAHAHAHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://al-crew.co.nr
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
cRackeR-Bu.RiM

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

Ktu mund te poston barcoleta .. ! Empty
MesazhTitulli: Re: Ktu mund te poston barcoleta .. !   Ktu mund te poston barcoleta .. ! Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 12:34 pm

A e dini se cfrae kan te perbashket nje bjonde dhe nje shishe bire.
nga qafa e larte jante dyja bosh fare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://al-crew.co.nr
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
cRackeR-Bu.RiM

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

Ktu mund te poston barcoleta .. ! Empty
MesazhTitulli: Re: Ktu mund te poston barcoleta .. !   Ktu mund te poston barcoleta .. ! Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 12:34 pm

Nje burre fton shokun e tij te ngushte per dasemdhe i thote mire se te vishe ne martesen time te katert shoku pyet pse cfare u ndodhi tre grave te para?po ja gruaja e pare hengri disa kerpudha helmuse dhe vdiq po e dyta edhe e dyta ashtu shoku i thote mos me thuaj qe e treta vdiq nga krpudhat helmuse ;jo e treta theu qafen ,shoku i thote nga ndonje aksident me siguri ;jo ngaqe nuk hengri kerpudha helmuse
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://al-crew.co.nr
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
cRackeR-Bu.RiM

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

Ktu mund te poston barcoleta .. ! Empty
MesazhTitulli: Re: Ktu mund te poston barcoleta .. !   Ktu mund te poston barcoleta .. ! Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 12:35 pm

nje dite prej ditesh u mblodhen te ghithe pronaret e automjeteve si benz,fiat,toyota,seat,...etjdhe filluan te flisnin "makma ime ka kete ate" e te gjithe meradhe te ngrinin vlerat e makinave te tyre,ndersa benci nuk fliste dhe pyet njeri "po ti pse nuk flet, po cfar te flas dil dhe shih nje here jasht me cfare keni adhur ! Me MAKINEN TIME KENI ARDHUR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://al-crew.co.nr
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
cRackeR-Bu.RiM

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

Ktu mund te poston barcoleta .. ! Empty
MesazhTitulli: Re: Ktu mund te poston barcoleta .. !   Ktu mund te poston barcoleta .. ! Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 12:36 pm

Vajti Nastradini nė treg pėr tė blerė ve.
-Me falni, sa eshte kokrra?
-10 lek.
-Po keto te thyerat?
-6 lek.
-A po m`i then 30 kokrra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://al-crew.co.nr
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
cRackeR-Bu.RiM

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

Ktu mund te poston barcoleta .. ! Empty
MesazhTitulli: Re: Ktu mund te poston barcoleta .. !   Ktu mund te poston barcoleta .. ! Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 12:37 pm

Kishte hipur babai me te birin ne taxi dhe shkonin diku.Rruga ishte e gjate dhe djali si kureshtar qe ishte pyeste te jatin per gjera te ndryshme.Duke ikur rruges djalit i zune syte nje bordello dhe pyet te iatin.

-Baba c\'eshte ajo atje?

Babai i zene ne befasi nga pyetja e te birit u mundua ti pergjigjej me fjale edukuese dhe jo banale.

-Biri im ajo qe pe eshte nje zyre pune.

-Bordello! - pergjigjet nga ana tjeter taksixhiu.

-Dhe kush punon atje? -pyet perseri djali i vogel.

-Atje punojne disa zonja. -thote babai.

-K.....! -pergjigjet taksixhiu.

-Dhe c\'bejne atje ato zonjat? -pyet djali.

-Ato atje u sherbejne klienteve me sherbime te ndryshme.

-Q....! -thote taksixhiu.

-Ato zonjat kane femije? -pyet djali i vogel.

-Ndonje here kane. -i pergjigjet i jati.

-Dobica. -pergjigjet dhe taksixhiu.

-Dhe ata femijet kur rriten c\'fare behen? -pyet perseri djali i vogel.

-Taksixhinj! -pergjigjet i jati duke mos u permbajtur me.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://al-crew.co.nr
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
cRackeR-Bu.RiM

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

Ktu mund te poston barcoleta .. ! Empty
MesazhTitulli: Re: Ktu mund te poston barcoleta .. !   Ktu mund te poston barcoleta .. ! Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 12:38 pm

nje pijedashes i thote shokut te vet sot vrava gjashte miza kater ishin meshkuj dhe dy ishin femra .po mir i thote ky shoku nga e di ti qe kater ishin meshkuj dhe dy femra.po kater i tha ai i vrava te shishja e birres dhe dy te tjerat i vrava tek pasqyra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://al-crew.co.nr
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
cRackeR-Bu.RiM

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

Ktu mund te poston barcoleta .. ! Empty
MesazhTitulli: Re: Ktu mund te poston barcoleta .. !   Ktu mund te poston barcoleta .. ! Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 12:38 pm

Na ishte nje polic qe po hante cokollat por po hante disi ndryshe . aty kalon nje femij dhe e pyet o xhaxhi polici po pse nuk e ha cokollaten por ha letren dhe ai i pergjigjet : po pse budalla jam une ,une ha letren se ajo ka vitamina si lekurat e frutave.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://al-crew.co.nr
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
cRackeR-Bu.RiM

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

Ktu mund te poston barcoleta .. ! Empty
MesazhTitulli: Re: Ktu mund te poston barcoleta .. !   Ktu mund te poston barcoleta .. ! Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 12:39 pm

na hipen plaku ne makine perpara me shoferin,duke ikur rruges na del nj femer e bukur the shoferi na qendron dhe ajo e pyet ne se kini vend bosh der ne Ballesh shoferi ia kthen, me lere te pyes plakun,plaku ia kthen mos e merr pse i thot AI ajo eshte kurve,po ti ku e di i thot ai,sepse eshte nuse dialit tim ia kthen...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://al-crew.co.nr
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
cRackeR-Bu.RiM

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

Ktu mund te poston barcoleta .. ! Empty
MesazhTitulli: Re: Ktu mund te poston barcoleta .. !   Ktu mund te poston barcoleta .. ! Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 12:41 pm

Nje shqiptar shkon ne amerike per te takuar dy shoke bisnesmene, nje amerikane dhe nje franceze. Ne mbremje vendosen te shkonin ne nje disko pub.Nje femer e zhveshur po kercente ne skene, nuk kaloi minuti, ajo ju afrua dhe filloi te kercente para atyre.Francezi hapi portofolin mori 50 euro dhe ja futi te mbathjet:Amerikani qe te mose ofendohej nxorri 100 dollare edhe ja futi te mbathjet: I erdhi radha shqiptarit, nuk po dinte cfare te bonte. Hapi portofolin dhe pa qe kishte pake leke, mori karten e kredise qe kishte, i uli mbathjet dhe ja kaloje poshte belit.....maces. Hik tani i tha, shko ble cfare te duash.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://al-crew.co.nr
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
cRackeR-Bu.RiM

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

Ktu mund te poston barcoleta .. ! Empty
MesazhTitulli: Re: Ktu mund te poston barcoleta .. !   Ktu mund te poston barcoleta .. ! Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 12:43 pm

Nje shef policie sa here qe dilte nga stacioni i policise dilte me 2 polica me vete, por njerezit sa e shikonin flisnin me njeri tjeterin , shiko doli shefi me 2 policat budallenj. Cdo here keshtu i ndodhte! cfar ben, i merre policat ne zyre per ti pare,ishin ne rregull apo jo. I thote te parit, shko ne shtepine time dhe me thirr mua,si urdheron shef i thote dhe iken menjehere,kurse ky tjetri po qeshte,shefi tha me vete shyqyr doli njeri i sakte,per kete qe po qeshte,dhe e pyet ate po ti pse po qesh? Dhe ai i pergjigjet,po ai eshte budalla qe iku te shtepia jote, ai ketu e kishte telefonin!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://al-crew.co.nr
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
cRackeR-Bu.RiM

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

Ktu mund te poston barcoleta .. ! Empty
MesazhTitulli: Re: Ktu mund te poston barcoleta .. !   Ktu mund te poston barcoleta .. ! Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 12:45 pm

Nje person vajti ne nje lokal serjoz,dhe porositi nje sup..priti sa priti dhe supa po i vinte.por cte shihte kamarieri po mbante gishti e madh ne sup,,oooo po ti pse emban aty gishtin..oh po pergjigjet kamarjeri jam me ramatizem.

po fute ne byth me mir..pergjigjet klienti..

oooo po deri tani aty e kisha...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://al-crew.co.nr
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
cRackeR-Bu.RiM

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

Ktu mund te poston barcoleta .. ! Empty
MesazhTitulli: Re: Ktu mund te poston barcoleta .. !   Ktu mund te poston barcoleta .. ! Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 12:46 pm

Nje anglez shkon ne greqi dhe ulet ne nje trotuar duke pir birre, nderkohe nje bjonde i ulet afer! c`kemi i thot anglezi a kupto anglisht? vetem pak i pergjigjet bjondja,
Po sa pak?
50 euro thot bjonda
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://al-crew.co.nr
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
cRackeR-Bu.RiM

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

Ktu mund te poston barcoleta .. ! Empty
MesazhTitulli: Re: Ktu mund te poston barcoleta .. !   Ktu mund te poston barcoleta .. ! Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 12:47 pm

Ishte nje grua qe priste nje femije po femija sdonte me lind.Dhe ajo shkoi te doktori dhe i thot:Jam qe nente muaj shtatezene dhe femija spo do me lind.
Doktori i pergjigjet: tI duhet te hash nje karrige dhe nje kitar dhe pastaj do lindi femija.
Kjo shkon dhe ha nje karrige dhe nje kitar.
Prape sdo femija te linde dhe kjo shkon te doktori dhe i thote: une bera ate qe me the dhe nuk po punon.Doktori cuditet dhe thot le te degjojm nji here ne barkun tend.
Per cudi e degjojn ata femine duke kenduar:Sdua te dal sdua te dal nga ky lokal...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://al-crew.co.nr
Musafir
Vizitor
Anonymous


Ktu mund te poston barcoleta .. ! Empty
MesazhTitulli: Re: Ktu mund te poston barcoleta .. !   Ktu mund te poston barcoleta .. ! Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 2:33 pm

Nje person vajti ne nje lokal serjoz,dhe porositi nje sup..priti sa priti dhe supa po i vinte.por cte shihte kamarieri po mbante gishti e madh ne sup,,oooo po ti pse emban aty gishtin..oh po pergjigjet kamarjeri jam me ramatizem.

po fute ne byth me mir..pergjigjet klienti..

oooo po deri tani aty e kisha...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
Anonymous


Ktu mund te poston barcoleta .. ! Empty
MesazhTitulli: Re: Ktu mund te poston barcoleta .. !   Ktu mund te poston barcoleta .. ! Icon_minitimeSun Jul 20, 2008 1:44 pm

nje dite prej ditesh u mblodhen te ghithe pronaret e automjeteve si benz,fiat,toyota,seat,...etjdhe filluan te flisnin "makma ime ka kete ate" e te gjithe meradhe te ngrinin vlerat e makinave te tyre,ndersa benci nuk fliste dhe pyet njeri "po ti pse nuk flet, po cfar te flas dil dhe shih nje here jasht me cfare keni adhur ! Me MAKINEN TIME KENI ARDHUR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
cRackeR-Bu.RiM

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

Ktu mund te poston barcoleta .. ! Empty
MesazhTitulli: Re: Ktu mund te poston barcoleta .. !   Ktu mund te poston barcoleta .. ! Icon_minitimeMon Jul 21, 2008 12:28 am

kn!cks shkruajti:
Nje person vajti ne nje lokal serjoz,dhe porositi nje sup..priti sa priti dhe supa po i vinte.por cte shihte kamarieri po mbante gishti e madh ne sup,,oooo po ti pse emban aty gishtin..oh po pergjigjet kamarjeri jam me ramatizem.

po fute ne byth me mir..pergjigjet klienti..

oooo po deri tani aty e kisha...


verejte:kto barcoleta jon te postume ski nevoj 2 her mi postue edito temen edhe ndrroji qit do tjera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://al-crew.co.nr
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
cRackeR-Bu.RiM

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

Ktu mund te poston barcoleta .. ! Empty
MesazhTitulli: Re: Ktu mund te poston barcoleta .. !   Ktu mund te poston barcoleta .. ! Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 5:13 am

Binladen

Binalden merr ne telefon bushin dhe i thote kam 2 lajme 1 te mire dhe 1 te keq
bush:me thuaj te mirin te parin
binladen:kam vendosur te derzohem vete ne amerike
bush:pi i keqi
binladen:do vij me avion
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://al-crew.co.nr
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
cRackeR-Bu.RiM

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

Ktu mund te poston barcoleta .. ! Empty
MesazhTitulli: Re: Ktu mund te poston barcoleta .. !   Ktu mund te poston barcoleta .. ! Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 5:15 am

macja

Ishte nje here nje djal qe donte nje vajze por te ty ishin te varfer,
dhe djali shkon te te kerkoje doren e vajzes tek prindrit e saj.
por tek shtepia e vajzes kishin nje karike te vjeterosur dhe e grisur ne mes dhe nje mace poshete karikes qe luante. prindrit e vajzes vazhduan ti benin pyetjet djalit dhe njerat nga ato pyejet isht qe ti djale je mire ne gjendje shendetsore...
djali i pergjigjetjo: qe edhe ate qe kish qe me bente mua burre ma hengri macja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://al-crew.co.nr
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
cRackeR-Bu.RiM

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

Ktu mund te poston barcoleta .. ! Empty
MesazhTitulli: Re: Ktu mund te poston barcoleta .. !   Ktu mund te poston barcoleta .. ! Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 5:16 am

SHIKU

Gare midis sherbimeve sekrete te botes. do te lenin nje leper ne pyll e kush do ta gjente me shpejt, do te merrte vendin e pare. futet DIGO italiane , 20 minuta dhe del me leper. futet KGB 10 minuta dhe del me leper. CIA per 5 minuta , e keshtu te gjithe me rradhe.me ne fund i vjen rradha SHIKUT. futen keta e koha kalon. 20 min., 40 min., u bene 2 ore e gjysme e u bene merak se spo dilnin. futen ti kerkojne e cgjejne:ne barin e pyllit SHIKU duke pire raki me lepurin ne tavoline, e me tej 2 prej tyre duke i dhene dru nje elefanti. pyesin SHIKUN:po cne qe po rrin me lepurin,duhet ta gjeje e ta nxirrje jashte. jooo me, pergjigjen keta, nuk eshte lepuri ky.dhe bejne me koke andej nga elefanti qe po hante shkop gome:ja ku eshte!! te gjithe:po jo se ai eshte elefant. e shiku:PYETE PYETE NJEHERE SE CESHTE!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://al-crew.co.nr
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
cRackeR-Bu.RiM

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

Ktu mund te poston barcoleta .. ! Empty
MesazhTitulli: Re: Ktu mund te poston barcoleta .. !   Ktu mund te poston barcoleta .. ! Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 5:16 am

DJATHI

Nje burr i jep lek ēunit te vet me ble djath.
Ky shkon ke dyqani dhe shitsja i thot:
A e vejm nje bast, nqs e gjen do te fal djathin nqs se gjen do me japsh leket?- po, i thot. PO si ésht basti? Po e gjete ku e kan, grat para a mrapa? Para i thot ēuni. shitsja kthehet mrapa
dhe ja trego! Ky kthehet ne shpi dhe i thot babés qé i kan humb lekt, baba i jep lek prap.
Gjith qef shko me ble djathin dhe i thot shitses: a e vejm prap ate bastin? Po,- i thot shitsja. Grat e kan mrapa.- i thot ēuni.
Shitsja ja trego nga para dhe i merr lekt.
Kur shkon ne shpi, i thot baba: ku e ke djathin? Aha o bab , po si shkoi ne vend te vet shitses nuk shkoj me ble djath!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://al-crew.co.nr
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
cRackeR-Bu.RiM

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

Ktu mund te poston barcoleta .. ! Empty
MesazhTitulli: Re: Ktu mund te poston barcoleta .. !   Ktu mund te poston barcoleta .. ! Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 5:18 am

Leter zotit

Nje here nje i varfer i dergon leter zotit,o zot i thote me dergo 100 mije dollar,dhe postieri ia con letren papes dhe papa per te bere mire ia nis,perseri i varfri i dergon leren e dyte zotit ,o zot me dergo dhe 100 mije te tjera,perseri letra shkon tek papa ,dhe thote nje here ja nisa por tash po i coj vetem gjysmen dhi nis vetem 50 mije.
i varfri perseri i con leter zoti o zot me nis dhe 100 mije te tjera por kete here mos mi nis me papen se ma ka vjellur gjysmen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://al-crew.co.nr
Sponsored content
Ktu mund te poston barcoleta .. ! Empty
MesazhTitulli: Re: Ktu mund te poston barcoleta .. !   Ktu mund te poston barcoleta .. ! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ktu mund te poston barcoleta .. !
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: Humor-
Kėrce tek: