ForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 si te hapim nje web site ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
loqki
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 155
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: si te hapim nje web site ?   Tue Jul 15, 2008 4:23 pm

pėr hapjen e webfaqeve ka shum firma qe ofrojm haprej free dmth pa asnje kosto por ka edhe webfaqe qe jan me para....

irmat tė cilat ofrojn free webfaqe ka shum po un doti permendi disa qe jan mat njofshme...dhe nese donjeri din leti poston..

http://www.freewebs.com
http://www.piczo.com
http://www.funtigo.com
http://www.repage.de
http://www.cabanova.de

pra vazhdojm un dota tregoj menyre e par kurse pėr tjera qka nuk dini pytni inshallah..hyn ne http://www.freewebs.com pasi qe hyn klikojm Start Now.
username jipet sidi dot jet emri i faqen passwordi edhe e-mali juaj ..dhe klikoni piken tek nese jeni mashkull male nese jeni femer female dhe vitine lindjen me posht fill tek I agree to the ... e bani piken dhe klikojm GO..
Pastaj zgjetim njė Template se si deshirojm tja lem faqes ton...SITE title e shenojn njė titull tė faqes psh MIRSEVINI me posht jan disa reklama ato nuk i klikojm asnjeren prej tyre dhe me posht ėshtė location klikojm ku jetojm ose nese nuk ėshtė shteti yn aty klikojm other..dhe klikojm done
me pas na hapet njė faqe ku kerkohen disa tė dhena po ne nuk i plotsojm klikojm larg ku shkruan NO THANKS, Continue dhe u kry faqja tani vetem na mbetet qe ta regullojm..webim qe sa po e hapem...psh klikojm ne homepage ku ėshtė GO dhe na hapet faqja pėr me regullu...
shenojm text apo vendosim foto mp3 etj qfar qe deshirojm dhe klikojm DONE Lart...pėr ta vizituar faqen e juaj shkoni kshtu http://www.freewebs.com/emrifaqes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: si te hapim nje web site ?   Fri Jul 18, 2008 5:57 am

Thnxx broo. Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://al-crew.co.nr
loqki
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 155
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: si te hapim nje web site ?   Fri Jul 18, 2008 9:16 am

ok se veq per para kena me shkuu hiq mos javv nin Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: si te hapim nje web site ?   Sat Jul 19, 2008 6:47 am

e pasna dit qet senn po ska lidhje thnxx
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: si te hapim nje web site ?   Thu Jul 24, 2008 4:27 am

flmmm se pasna dit qito me piczo po me tk a me qito tjerat ncukk
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: si te hapim nje web site ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
si te hapim nje web site ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacking :: Tutoriales / Mesime-
Kėrce tek: