ForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 si te thejm passwordin e biosit ne llop top

Shko poshtė 
AutoriMesazh
loqki
Administrator
Administrator
loqki

Numri i postimeve : 155
Registration date : 15/07/2008

si te thejm passwordin e biosit ne llop top Empty
MesazhTitulli: si te thejm passwordin e biosit ne llop top   si te thejm passwordin e biosit ne llop top Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 4:21 pm

Shum prei nesh na ka ra me vendos ni passwd ne bios tė Laptopit dhe pas ni kohė me harru apo kemi ble dhe na ka ardh me passwd ose diqka e till kėtu do jau qes pėr ni version tė ketyre pra pėr Acer TravelMate 240/250e tjerve me rend Por demet jan ne pergjegjsin tuaj..
Ja laptopi se si duket.
Kliko kėtu qe tė shikosh foton

Dhe shkojm kshtut


1. Hjeke Tastieren por gjat hjekjes bej kujdes me Kabllon "Ribbon" mos po e demton
2. Vendose pin1 ne pozicionin On pra lshhoje ne funksion
3. Ndeze laptopin
4. Futu ne bios duke klikuar (F2)
5. Ndale laptopin
6. Ktheje pin1 ne pozicionin e meparshem OFF pra ndale
Ja dhe njė foto qe tė keni me tė kjart
Kliko kėtu qe tė shikosh foton

bėni Kujdes ngaqe ēdo dem qe shkaktohet shkon ne pergjegjsin tuaj
Kaloni mirė
aLberTy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
cRackeR-Bu.RiM

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

si te thejm passwordin e biosit ne llop top Empty
MesazhTitulli: Re: si te thejm passwordin e biosit ne llop top   si te thejm passwordin e biosit ne llop top Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 12:19 pm

Thnx do ta maj ne mend edhe pse niher skom llop top amo nashta um duhet nay her mi ja bo qit sen nay llop topi Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://al-crew.co.nr
Musafir
Vizitor
Anonymous


si te thejm passwordin e biosit ne llop top Empty
MesazhTitulli: Re: si te thejm passwordin e biosit ne llop top   si te thejm passwordin e biosit ne llop top Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 4:34 am

spe kuptoj qitonn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
si te thejm passwordin e biosit ne llop top Empty
MesazhTitulli: Re: si te thejm passwordin e biosit ne llop top   si te thejm passwordin e biosit ne llop top Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
si te thejm passwordin e biosit ne llop top
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacking :: Tutoriales / Mesime-
Kėrce tek: