ForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si tė krijojm njė robot n'msn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
loqki
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 155
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Si tė krijojm njė robot n'msn   Tue Jul 15, 2008 4:18 pm

Si tė krijojm njė robot n'msn

n'fillim downloadone qit program:
Code:

http://kookshare.funpic.de/xDrive/uploads/d3489198e4.zip

shkojm...
E merrni e downlodoni at programin pastaj shkoni http://www.hotmail.com dhe e hapni njė E-mail tė ri(dmth ate qe doni me pas roboti si psh:yllittosrobot@hotmail.com)
Pastaj e hapni programin dhe jan dy hapsira , njera pėr me shkru e-mailen dhe e dyta pėr me shkru Passwordin...dhe i shkruni aty edhe emailen edhe passwordin....
pastaj Klikoni Enter....
tani....
E hapni njė NotePad dhe e shkruani njė pyetje psh:

Si je=mirė ti si je?
qa je tu bo=qe po rri ti
Dmth gjithmon 1.Pytja `=` 2.Pergjigja....
Dhe e runi notepadin...
Shkoni tė programi dhe klikon OPEN (osht ajo shenja e folderit qe tregon Open) edhe e Hapni at textin qe e keni shkru ne Notepad...
Edhe MSNBOT-i juaj ėshtė online ,dhe do tė pergjigjet....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si tė krijojm njė robot n'msn   Wed Jul 16, 2008 7:09 am

thnx loqki shum sen i fort kuku po deshka me provue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://al-crew.co.nr
 
Si tė krijojm njė robot n'msn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacking :: Tutoriales / Mesime-
Kėrce tek: