ForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Si te i shendrrojm ip e cs ne shkronja

Shko poshtė 
AutoriMesazh
loqki
Administrator
Administrator
loqki

Numri i postimeve : 155
Registration date : 15/07/2008

Si te i shendrrojm ip e cs ne shkronja Empty
MesazhTitulli: Si te i shendrrojm ip e cs ne shkronja   Si te i shendrrojm ip e cs ne shkronja Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 4:03 pm

Si te i shendrrojm ip e cs ne shkronja


<hr style="color: rgb(216, 216, 216); background-color: rgb(216, 216, 216);" size="1">
-Se pari himi ne http://www.no-ip.com
edhe himi te Sign-up Now! Dhe e qelim 1 account Himi te ducsetup Himi
next next edhe instaLohet pastaj himi te no-ip edhe aty himi Edit e
qeLim add-n qe e kemi qel te http://www.no-ip.com dhe pastaj himi te options dhe veprojm ne kete menyr ja futmi tika te dyav edhe nuk i lojm qe jon me 169 a sdi qysh po i lojm me 10....
Per mu kon ip qel duhet me pas hlds qel ku mund te hini te C:/PROGRAM
FILES/VALVE edhe aty e hlds himi aty e qelim serverin edhe bon Amo
duhet me pas ksi ip p.sh un i kom sp-clan.no-ip.biz e per mi qel duhet
me shku te http://www.no-ip.com
Edhe me hi ne acc tondin edhe me hi Hosts / Redirects tani add edhe te
hostname duhet me Lon qysh pe don emrin e severit edhe posht sen nuk
prekni edhe i hini Create Host pastaj e qelim edhe 1 her duc no-ip edhe
e qelim add-n te Edit edhe 1 her edhe e shohim se osht ajo hostname qe
ja kimi lon te http://www.no-ip.com dhe e trusim nje tik te hosname edhe bohet .!! Kur te hini ne cs te ip e juj ju bon po ashtu edhe tjerve.

Shkarko
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
cRackeR-Bu.RiM

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

Si te i shendrrojm ip e cs ne shkronja Empty
MesazhTitulli: Re: Si te i shendrrojm ip e cs ne shkronja   Si te i shendrrojm ip e cs ne shkronja Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 3:07 pm

flm njerii cyclops
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://al-crew.co.nr
Musafir
Vizitor
Anonymous


Si te i shendrrojm ip e cs ne shkronja Empty
MesazhTitulli: Re: Si te i shendrrojm ip e cs ne shkronja   Si te i shendrrojm ip e cs ne shkronja Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 4:19 am

thankss njerii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Si te i shendrrojm ip e cs ne shkronja Empty
MesazhTitulli: Re: Si te i shendrrojm ip e cs ne shkronja   Si te i shendrrojm ip e cs ne shkronja Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si te i shendrrojm ip e cs ne shkronja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacking :: Tutoriales / Mesime-
Kėrce tek: