ForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Si te krijojme nje CMD me emrin tone ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
loqki
Administrator
Administrator
loqki

Numri i postimeve : 155
Registration date : 15/07/2008

Si te krijojme nje CMD me emrin tone ? Empty
MesazhTitulli: Si te krijojme nje CMD me emrin tone ?   Si te krijojme nje CMD me emrin tone ? Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 4:01 pm

Si te krijojme nje CMD me emrin tone ?

Hapi notepad dhe vendosim kodin e meposhtem :

Quote:
@echo off
break off
title CMD: by "cr0L3x"
color D ( Ngjyra mund te jete nga 0-9 dhe A-F )
cls

:cmd
set /p CMD=command
%cmd%
echo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
cRackeR-Bu.RiM

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

Si te krijojme nje CMD me emrin tone ? Empty
MesazhTitulli: Re: Si te krijojme nje CMD me emrin tone ?   Si te krijojme nje CMD me emrin tone ? Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 12:23 pm

Kurr spasna ni per qet sen .. :d
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://al-crew.co.nr
Musafir
Vizitor
Anonymous


Si te krijojme nje CMD me emrin tone ? Empty
MesazhTitulli: Re: Si te krijojme nje CMD me emrin tone ?   Si te krijojme nje CMD me emrin tone ? Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 4:25 am

spe kuptoj valla qitonn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Si te krijojme nje CMD me emrin tone ? Empty
MesazhTitulli: Re: Si te krijojme nje CMD me emrin tone ?   Si te krijojme nje CMD me emrin tone ? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si te krijojme nje CMD me emrin tone ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacking :: Tutoriales / Mesime-
Kėrce tek: