ForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ndihm plz ma shpejt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
*..Warr!orDeath..*

avatar

Numri i postimeve : 135
Registration date : 25/02/2012

MesazhTitulli: Ndihm plz ma shpejt   Sat Feb 25, 2012 11:10 am

Hej kush po me ndihmon me qit ni foto Mad

Edhe nese e qes foton ju lutem a ma ngjitni graden Moderator se jam shum i mir per gjithqka


Edituar pėr herė tė fundit nga *..Warr!orDeath..* nė Sat Feb 25, 2012 1:47 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*..Warr!orDeath..*

avatar

Numri i postimeve : 135
Registration date : 25/02/2012

MesazhTitulli: Re: Ndihm plz ma shpejt   Sat Feb 25, 2012 1:47 pm

Hej lock temen se u kry puna tema lock by : *..Warr!orDeath..*

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ndihm plz ma shpejt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Albanian Crew :: Oferta dhe kerkesa-
Kėrce tek: