ForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Paraqitet fotografia e Fordit tė ri Ka

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Addy
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 226
Registration date : 14/07/2008

MesazhTitulli: Paraqitet fotografia e Fordit tė ri Ka   Thu Jul 31, 2008 5:46 am

Paraqitet fotografia e Fordit tė ri Ka
Diē mė shumė se dy muaj para premierės botėrore tė Fordit tė ri Ka nė Paris, nė internet ėshtė paraqitur fotografia e parė e kėtij automjeti.
Siē ėshtė mundur tė pritet, gjykuar nga fotografia, Ka i ri, nga aspekti vizual, ka marrė pjesėt mė tė mira tė dizajnit evropian tė Fordit – maskėn e pėrparme atraktive dhe linjėn anėsore dinamike.

Ka i ri nė fakt me shumė gjėra pėrngjanė nė Fiestan e re.

Modeli mė i vogėl ndanė platformėn me Fiatin e suksesshėm – modelin 500. Automjeti nė shitje do tė duhej tė paraqitej nė fillim tė vitit tė ardhshėm, derisa fillimisht do tė duhej tė pėrmbante dy motorė me benzinė (1.4 dhe 1.6) dhe njė me naftė – 1.6 TDCi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://al-crew.albanianforum.net
 
Paraqitet fotografia e Fordit tė ri Ka
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gani Geci i tregon Thaēit se fotografia e Rugovės ishte nė odėn e Adem Jasharit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: Lajme nga Bota dhe Interneti-
Kėrce tek: