ForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kamerė tėrheqėse me rezolucion HD

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Addy
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 226
Registration date : 14/07/2008

MesazhTitulli: Kamerė tėrheqėse me rezolucion HD   Thu Jul 31, 2008 5:44 am

Kamerė tėrheqėse me rezolucion HDSeria Xacti e prodhuesit japonez tė elektronikės shpenzuese Sanyo ėshtė mė e pasur edhe me njė ekzemplar tėrheqės, modelin kompakt tė kamerės me emrin DMX-HD800.
Pas modelit me shenjėn HD700, Sanyo ia paraqet publikut trashėguesen e tij, kamkorderin kompakt Xacti DMX-HD800 720p. Ēipi i integruar optik me tetė megapiksela mundėson incizimin e rezolucionit maksimal 720p, dhe atė me pėrdorimin e video kodekut AVC/H.264. Pos video regjistrimeve, kamera ėshtė nė gjendje tė bėj edhe fotografi me rezolucion maksimal prej tetė megapikselėsh.
Pėr ruajtjen e materialeve tė incizuara Xacti DMX-HD800 720p shfrytėzon qasjen SD/SDHC, respektivisht kartela pėrkatėse tė memories.

Nga tabori i kompanisė Sanyo pohojnė se ėshtė pėrmirėsuar shumė bartja e tė dhėnave nė kompjuterin personal, mirėpo nėse na pyet ne, fuqia mė e madhe e kėtij kamkorderi definitivisht ėshtė rezolucioni HD nė kėtė shtėpizė tė lezetshme.

Sanyo Xacti DMX-HD800 720p ėshtė paraqitur nė variantin e shtėpizave me ngjyrė ari, rozė dhe tė zezė, derisa kjo pajisje do tė vjen me ēmim prej 460 dollarėsh.

www.sanyo.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://al-crew.albanianforum.net
 
Kamerė tėrheqėse me rezolucion HD
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sa mė shumė kohė qė do tė kalojė, aq mė shumė do tė rritet e lartėsohet gjeniu i kombit Dr. Ibrahim Rugova

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: Lajme nga Bota dhe Interneti-
Kėrce tek: