ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 kush don me ndrru user name

Shko poshtė 
AutoriMesazh
loqki
Administrator
Administrator
loqki

Numri i postimeve : 155
Registration date : 15/07/2008

kush don me ndrru user name Empty
MesazhTitulli: kush don me ndrru user name   kush don me ndrru user name Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 11:03 am

ktu boni kerkes per me ndrru user name ose emrin qysh i thuni juHh-4- huahauhauhaua

kush nuk din me ndrru user name let lajmroheT ktuH

ajt met mira
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AdrianoNumri i postimeve : 37
Registration date : 16/07/2008

kush don me ndrru user name Empty
MesazhTitulli: Re: kush don me ndrru user name   kush don me ndrru user name Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 3:40 am

Shum leht osht. Muj me jav spjegu edhe qishtu:

Shko te Profili dhe mundesh me e ndrru userin(nrro Identifikimint) dhe pastaj paraqit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
cRackeR-Bu.RiM

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

kush don me ndrru user name Empty
MesazhTitulli: Re: kush don me ndrru user name   kush don me ndrru user name Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 6:41 am

ti adriano kurkush nuk te veti aj temen a ka nese din ti ndrroje mos u pergjigj ... Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://al-crew.co.nr
loqki
Administrator
Administrator
loqki

Numri i postimeve : 155
Registration date : 15/07/2008

kush don me ndrru user name Empty
MesazhTitulli: Re: kush don me ndrru user name   kush don me ndrru user name Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 11:53 am

lene ket pun aj ka dasht me ju ndihmu tashti kush nuk din let lajmroheT:>
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
Anonymous


kush don me ndrru user name Empty
MesazhTitulli: Re: kush don me ndrru user name   kush don me ndrru user name Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 2:53 pm

flm qi um kallxut po spom intereson nihere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
cRackeR-Bu.RiM

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

kush don me ndrru user name Empty
MesazhTitulli: Re: kush don me ndrru user name   kush don me ndrru user name Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 2:58 pm

ndrregull masi problemi u zgjidh tema mbyllet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://al-crew.co.nr
loqki
Administrator
Administrator
loqki

Numri i postimeve : 155
Registration date : 15/07/2008

kush don me ndrru user name Empty
MesazhTitulli: Re: kush don me ndrru user name   kush don me ndrru user name Icon_minitimeWed Jul 23, 2008 2:32 pm

ska nevoj me mbyll temen se une ktu jom edhe deri sa jom admin bannd e hani a po nin kqyrni qka po mbyllni tema qeshtu une po thom :@ edhe mos em nervozoni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*..Warr!orDeath..*

*..Warr!orDeath..*

Numri i postimeve : 135
Registration date : 25/02/2012

kush don me ndrru user name Empty
MesazhTitulli: Re: kush don me ndrru user name   kush don me ndrru user name Icon_minitimeSat Feb 25, 2012 8:36 am

hej man une po du me shti ni foto kush din Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*..Warr!orDeath..*

*..Warr!orDeath..*

Numri i postimeve : 135
Registration date : 25/02/2012

kush don me ndrru user name Empty
MesazhTitulli: Re: kush don me ndrru user name   kush don me ndrru user name Icon_minitimeSat Feb 25, 2012 1:21 pm

o man po du me ndrru foto a merr vesh edhe ndihm plz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
kush don me ndrru user name Empty
MesazhTitulli: Re: kush don me ndrru user name   kush don me ndrru user name Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kush don me ndrru user name
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Albanian Crew :: Oferta dhe kerkesa-
Kėrce tek: