ForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Honda OSM Concept

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Addy
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 226
Registration date : 14/07/2008

MesazhTitulli: Honda OSM Concept   Tue Jul 29, 2008 5:35 am

Honda OSM Concept
Flitet pėr njė veturė e cila ėshtė e ‘gatuar’ nė veēanti pėr ata tė cilėt bėjnė koleksion tė veturave tė bukura.
Ėshtė njė dizajn i cili bazohet nė shkronjėn fillestare tė Honda-s, ndėrsa mund tė ulen vetėm dy persona tė ndarė nga njėri-tjetri. Motori ka njė vėllim prej 20 litrash dhe pėrmban dhjetė cilindra.

Honda OSM Concept do tė nxirret nė treg nė maj tė vitit tė ardhshėm dhe pritet tė mos kushtojė shtrenjtė.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://al-crew.albanianforum.net
 
Honda OSM Concept
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: Lajme nga Bota dhe Interneti-
Kėrce tek: