ForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Disk i fortė si pjesė e gjėsendeve tė ēantės sė femrave

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Addy
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 226
Registration date : 14/07/2008

MesazhTitulli: Disk i fortė si pjesė e gjėsendeve tė ēantės sė femrave   Tue Jul 29, 2008 5:35 am

Disk i fortė si pjesė e gjėsendeve tė ēantės sė femrave
Nuk ėshtė asnjė lloj risie qė ēdo ditė e mė shumė pjesėtaret e gjinisė sė bukur vendosin tė blejnė kompjuterė, pajisje kompjuterike dhe elektronikė pėrkatėse. Mu pėr kėtė arsye nuk ėshtė pėr tu ēuditur qė prodhues tė caktuar vendosin tė paraqesin elektronikat e tyre tė dedikuara fillimisht pėr gratė.
Dizajneri Joongoo Lee ka ideuar diskun mė tė ri bartės, i cili nė treg do tė mund tė paraqitej nė kuadėr tė prodhuesit jugkorean Samsung. Fuqia mė e madhe e pajisjes ėshtė pamja e saj e thjeshtė, mirėpo shumė tėrheqėse, qė do tė duhej t’i lė pėrshtypje ēdo pjesėtareje tė gjinisė sė bukur, tė vetėdijesuar nga pikėpamja e modės.

Pėr fat tė keq, sa u pėrket anėve teknike, gjėrat mbesin tė panjohura. Krejt ajo qė kemi arritur tė kuptojmė ėshtė e dhėna se, bėhet fjalė pėr diskun 2.5 inēėsh, i cili me pajisjet tjera lidhet me anė tė lidhjes USB. Paraqitja e kėtij disku bartės nė treg tė emėruar Samsung Costume gjithashtu mbetet e panjohur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://al-crew.albanianforum.net
 
Disk i fortė si pjesė e gjėsendeve tė ēantės sė femrave
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» KQZ: Deri nė orėn 13:00 kanė votuar 35,24% e zgjedhėsve. PD: Pjesėmarrja mbi 36 pėrqind
» Merr pjesė edhe Sefer Haxhija
» Besim Muhadri: A ishte vrasja e Emin Durakut pjesė e skenarėve tė komunistėve serbė dhe tė shėrbėtorėve tė tyre nė Kosovė?
» Mentor Thaqi:P-PS (Para-PostSkriptum): Kur tė ndiqet miza nė primje, cili i arritjes nuk ėshtė fort i lavdueshėm!
» Zbulohet pjesė e arkivit tė Bajram Currit gjatė emigracionit nė Vienė nė periudhėn 1918-1919

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: Lajme nga Bota dhe Interneti-
Kėrce tek: