ForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 1 menyr qysh me shpejtu startin e PC

Shko poshtė 
AutoriMesazh
loqki
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 155
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: 1 menyr qysh me shpejtu startin e PC   Tue Jul 15, 2008 3:31 pm

Shkoim :

1. Start > Run > shkrune Regedit edhe Enter

2. Shkoni :

HKEY_LOCAL_MACHINE/ SYSTEM / CurrentControlSet / Control / Session Manager / Memory Managment / PrefetchParameters / EnablePrefetcher

3. Click dyher ne EnablePrefetcher

4. Ne Post Value shkrune 1 dhe baz duhet tė jet Hexadecimal

5. Restart PC edhe e shehni saher po shkon ajo vija e win.xp qe deL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: 1 menyr qysh me shpejtu startin e PC   Sat Jul 19, 2008 6:53 am

flmm njeriis see po ma tesh qiky comp i jemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: 1 menyr qysh me shpejtu startin e PC   Thu Jul 24, 2008 4:31 am

flmm njerii bom
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: 1 menyr qysh me shpejtu startin e PC   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
1 menyr qysh me shpejtu startin e PC
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kimete Berisha:Qysh Dr.Shefqet Krasniqi i beson burrit me vath nė sisė!!!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacking :: Tutoriales / Mesime-
Kėrce tek: