ForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 EXPLOIT per te bo hack phpbb3 ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
XERO
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 21
Registration date : 26/07/2008

MesazhTitulli: EXPLOIT per te bo hack phpbb3 ?   Sat Jul 26, 2008 11:34 am

Shikooni un dua ti bje hack nji forumi shum te ndyre me njerez fshatare qe me kan ofenduar deri en at pikq e smban me dhe ky forum esht i till si ky.Eshte nje forumotion.com forum.Nese dikush mund te me ndihmoje te gjeje exploit-in do ja dija shum per nder dhe madje mund nese ai e ben punen per mua mund ti jap nji akaunt premium rapidshare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shllakk1.
Designer
Designer
avatar

Numri i postimeve : 115
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: shllakk1.   Sat Jul 26, 2008 12:19 pm

A kishe mujt ti me ma jep mu linkun kqyri une nes muj e Hackirati, kqyri se qka muj me ba. ose kontakto me mu ne kit add shshllaku@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*..Warr!orDeath..*

avatar

Numri i postimeve : 135
Registration date : 25/02/2012

MesazhTitulli: Re: EXPLOIT per te bo hack phpbb3 ?   Sat Feb 25, 2012 11:31 am

ama ti msn edhe me kallzon ta hacki naj forum Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*..Warr!orDeath..*

avatar

Numri i postimeve : 135
Registration date : 25/02/2012

MesazhTitulli: Re: EXPLOIT per te bo hack phpbb3 ?   Sat Feb 25, 2012 2:01 pm

[quote=XERO]Shikooni un dua ti bje hack nji forumi shum te ndyre me njerez fshatare qe me kan ofenduar deri en at pikq e smban me dhe ky forum esht i till si ky.Eshte nje forumotion.com forum.Nese dikush mund te me ndihmoje te gjeje exploit-in do ja dija shum per nder dhe madje mund nese [/quote]

HAjde edhe nese e hack qite me foto man

lock tema Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: EXPLOIT per te bo hack phpbb3 ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
EXPLOIT per te bo hack phpbb3 ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacking :: Exploits & Bugs-
Kėrce tek: