ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Njoftim per knicks dhe b-cracker

Shko poshtė 
AutoriMesazh
loqki
Administrator
Administrator
loqki

Numri i postimeve : 155
Registration date : 15/07/2008

Njoftim per knicks dhe b-cracker Empty
MesazhTitulli: Njoftim per knicks dhe b-cracker   Njoftim per knicks dhe b-cracker Icon_minitimeFri Jul 25, 2008 2:12 pm

hey ju dy jeni ka hini me njojten IP tashti une njanen po e prishi qata qe po hin knicks ndersa b-cracker skom qka meT boo Very Happy mos e le me hi ne pc nese aj poston edhe nihere prej njojteS IP une e bllokojj ? Exclamation Exclamation scratch sepse e ka bann Very Happy cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
cRackeR-Bu.RiM

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

Njoftim per knicks dhe b-cracker Empty
MesazhTitulli: Re: Njoftim per knicks dhe b-cracker   Njoftim per knicks dhe b-cracker Icon_minitimeSat Jul 26, 2008 12:31 am

OK ... Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://al-crew.co.nr
loqki
Administrator
Administrator
loqki

Numri i postimeve : 155
Registration date : 15/07/2008

Njoftim per knicks dhe b-cracker Empty
MesazhTitulli: Re: Njoftim per knicks dhe b-cracker   Njoftim per knicks dhe b-cracker Icon_minitimeSat Jul 26, 2008 5:04 am

bllokoheT IP e tina Ska pse FliteT e jotja rrin ende hapuR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*..Warr!orDeath..*

*..Warr!orDeath..*

Numri i postimeve : 135
Registration date : 25/02/2012

Njoftim per knicks dhe b-cracker Empty
MesazhTitulli: Re: Njoftim per knicks dhe b-cracker   Njoftim per knicks dhe b-cracker Icon_minitimeSat Feb 25, 2012 11:25 am

apo bllokohet ip e Knicks ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Njoftim per knicks dhe b-cracker Empty
MesazhTitulli: Re: Njoftim per knicks dhe b-cracker   Njoftim per knicks dhe b-cracker Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Njoftim per knicks dhe b-cracker
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Albanian Crew :: Lajmrime Nga Staffi-
Kėrce tek: