ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 GEnCoO$ merr BANN

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Addy
Administrator
Administrator
Addy

Numri i postimeve : 226
Registration date : 14/07/2008

GEnCoO$ merr BANN Empty
MesazhTitulli: GEnCoO$ merr BANN   GEnCoO$ merr BANN Icon_minitimeFri Jul 25, 2008 3:13 am

GEnCoO$ merr BANN , per shkak se ky osht Knicksi , i njejti person , veq osht regjistru me usser tjeter .. vrejtja tjeter , e ka qit ikonen e administratorit .. dhe vrejtja e fundit , i ka ofendu adminat ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://al-crew.albanianforum.net
loqki
Administrator
Administrator
loqki

Numri i postimeve : 155
Registration date : 15/07/2008

GEnCoO$ merr BANN Empty
MesazhTitulli: Re: GEnCoO$ merr BANN   GEnCoO$ merr BANN Icon_minitimeFri Jul 25, 2008 3:44 am

po qashtu osht edhe nihere shann do te keT pasoja ne PC te tina kujdeS qka po fol knicks e qka po bon okk Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*..Warr!orDeath..*

*..Warr!orDeath..*

Numri i postimeve : 135
Registration date : 25/02/2012

GEnCoO$ merr BANN Empty
MesazhTitulli: Re: GEnCoO$ merr BANN   GEnCoO$ merr BANN Icon_minitimeSat Feb 25, 2012 11:04 am

Lock tema man's edhe e kom dit qe qaj sosht Knicksi Razz

shyqyr qe e murr ban farao
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
GEnCoO$ merr BANN Empty
MesazhTitulli: Re: GEnCoO$ merr BANN   GEnCoO$ merr BANN Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
GEnCoO$ merr BANN
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Albanian Crew :: Lajmrime Nga Staffi-
Kėrce tek: