ForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 thyrja e passwordit te PC

Shko poshtė 
AutoriMesazh
loqki
Administrator
Administrator
loqki

Numri i postimeve : 155
Registration date : 15/07/2008

thyrja e passwordit te PC Empty
MesazhTitulli: thyrja e passwordit te PC   thyrja e passwordit te PC Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 3:27 pm

Menyra e dyte ėshtė.. :
Startoni kompjuterin dhe gjate startimit ne kohen kur i njeh njesite, shtypni tastin F8
Pas paraqitjes se disa mundesive ju klikoni ne opcionin

Start computer in safe mode.

Pasi tė startoje kompjuteri ne safe mode, shkoni dhe krijoni njė administrator tė ri (new account) pa kufizime me emrin tuaj dhe me passwordin tuaj.
Ristartoni kompjuterin dhe hyni si ne shtepine tuaj ne Windows.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
thyrja e passwordit te PC
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacking :: Tutoriales / Mesime-
Kėrce tek: