ForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 thyrja e passwordit te PC

Shko poshtė 
AutoriMesazh
loqki
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 155
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: thyrja e passwordit te PC   Tue Jul 15, 2008 3:26 pm

1.kur e hapni kompjuterin del welcome edhe pėr ta shkruajtur passwordin ne ate moment kur e lyp kompjuteri passwordin nga ju shtypni ctrl alt dhe delete , ctrl dhe alt duke i mbajtur shtypur dhe deleten e shtypni dy her dhe del diqka tjeter .
2. Ku shkruan (user name):shkruani administrator
3.ndersa passwordin ku e lyp leni shprast dhe mbasi tė shkruani administrator tė user name: shtypni enter dhe kompjuteri do tė hapet por hapet nga administratori dhe pastaj.
4.shkoni start,control panel,user accounts dhe aty na del guest dhe emri i atij personit se si e ka bėrė emrin e kompjuterit pastaj klikoni tė emri i atij personit dhe aty del change name new password etj etj... ju shkoni remove password dhe kur e bėni kete punim e restartoni kompjuterin dhe u kry mo passwordin nuk do tju lyp keshtu ju ja keni thyer passwordin e kompjuterit
5.Por deshta mi ju kallxu edhe dicka nese kur e ka formatizu kompjuterin dhe ja ka qit administratorit passwordin nuk mundeni me hap kompjuterin por besoj se 90% tė kompjuterave nuk kane password tė administratorit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
thyrja e passwordit te PC
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacking :: Tutoriales / Mesime-
Kėrce tek: