ForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 si te vjedhim informacione te njė WEB-ii

Shko poshtė 
AutoriMesazh
loqki
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 155
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: si te vjedhim informacione te njė WEB-ii   Tue Jul 15, 2008 3:24 pm

shkon START-RUN-
RUN e shkrun NSLOOKUP click OK
dhe ju hapet dritarja CMD
mas pari e shkruni SERVER dhe web cili doni edhe click OK
pastaj SET TYPE=ANY dhe ENTER
pastaj LETS RECAP dhe Enter
pėr fund IN -LS -D webi qe doni dhe enter dhe i merrni informacijonet ci ju duhen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: si te vjedhim informacione te njė WEB-ii   Sun Jul 20, 2008 1:13 am

THNAKS BROO. EDHE PSE SUM FUNKSONOJ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://al-crew.co.nr
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: si te vjedhim informacione te njė WEB-ii   Thu Jul 24, 2008 4:16 am

flmmm Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: si te vjedhim informacione te njė WEB-ii   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
si te vjedhim informacione te njė WEB-ii
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacking :: Tutoriales / Mesime-
Kėrce tek: