ForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Samsung prezanton modele tė reja tė fotoaparateve point-and

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Addy
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 226
Registration date : 14/07/2008

MesazhTitulli: Samsung prezanton modele tė reja tė fotoaparateve point-and   Thu Jul 24, 2008 3:03 am

Samsung prezanton modele tė reja tė fotoaparateve point-and


Samsung ka prezantuar disa modele tė reja tė fotoaparateve tė digjitale tė cilat nė treg duhet tė paraqiten nė muajin shtator. Modeli TL34D posedon ekran LCD tė ndjeshėm nė prekje, me rezolucion 14.7 MP dhe 3.6 zoom optik. Ky model mund tė inēizojė video material me rezolucion 720p. Modeli TL9 ka 10 MP dhe ekran LCD 2.7 inch, 5x zoom optik dhe stabilizator fotografie dual. Modeli tjetėr SL310W ka 13.6 MP dhe 2.7 LCD ekran dhe 3.6 zoom optik.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://al-crew.albanianforum.net
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: Samsung prezanton modele tė reja tė fotoaparateve point-and   Thu Jul 24, 2008 5:21 am

kaa qfar sene te forta paska NCNCNC Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://al-crew.co.nr
 
Samsung prezanton modele tė reja tė fotoaparateve point-and
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shota,Shota (mashalla) Baraliu - Aktore, Top - Modele e jona sė shpejti do tė bėj njė "BOOM" - surprizė !
» Heqaje tė vjetra e tė reja
» Detaje tė reja lidhur me vrasjet politike nė Kosovė
» Admiral Kristaq Gerveni prezanton kufijtė
» Itali, procedurat e reja pėr bashkimin familjar

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: Lajme nga Bota dhe Interneti-
Kėrce tek: