ForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si tė bejme ndryshime ne menyne start dhe ne taskbar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
loqki
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 155
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Si tė bejme ndryshime ne menyne start dhe ne taskbar   Tue Jul 15, 2008 3:22 pm

Si tė bejme ndryshime ne menyne start dhe ne taskbar:
RUN=>
GPEDIT.MSC=>
USER CONFIGURATION=>
ADMINISTRATIVE TEMPLATES=>
START MENU AND TASKBAR=>

NE ANEN E DJATHTE KENI MENYNE NE tė CILEN MUND tė bėni NDRYSHIME SI P.SH."REMOVE LOGOFF ON THE START MENU ETJ...
CLICK 2 HERE MBI tė EDHE BANE ENABLE E KESHTU ME RADHE ME tė TJERAT...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Si tė bejme ndryshime ne menyne start dhe ne taskbar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacking :: Tutoriales / Mesime-
Kėrce tek: